Sayfa 730/800 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    sayın radyocu yıllar önce egeende beraberdik yanılıyormuyum fiyatıda 50 lerde falandı diye hatırlıyorum.acselde aynı kulvardayız.egendende vazgeçmedim:)
    Evet sn kubilayn egeen de beraberdik. Ben 500-600 lü fiyatlardan sonra başka tahtalar geçmiştim.
    Burada acsel 6. aydan sonra inanılmaz bir frene bastı.
    Bu durumda ihracat çalışması sebebiyle dış pazarlardaki resesyon etkileri de mevcut.
    Bu yıl bitmesi gereken yatırımın 2023 ortalarına sarkmasının da etkileri var..
    Sonuçta egeen de gösteremediğim sabrı burada göstermeye çalışıyorum ama
    bistte tarihi rekorların kırıldığı bir zamanda, hissenin geri kalması sabırları da zorluyor hani..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

2.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Evet sn kubilayn egeen de beraberdik. Ben 500-600 lü fiyatlardan sonra başka tahtalar geçmiştim.
    Burada acsel 6. aydan sonra inanılmaz bir frene bastı.
    Bu durumda ihracat çalışması sebebiyle dış pazarlardaki resesyon etkileri de mevcut.
    Bu yıl bitmesi gereken yatırımın 2023 ortalarına sarkmasının da etkileri var..
    Sonuçta egeen de gösteremediğim sabrı burada göstermeye çalışıyorum ama
    bistte tarihi rekorların kırıldığı bir zamanda, hissenin geri kalması sabırları da zorluyor hani..
    25-27 tl aralığında kaptırdım acseli spek efendiye.48-54 aralığında oynuyordu o arada yine aldı benden.72-80 aralığında onunla alıp o satınca bende verdim.72 de tekrar geri aldım.Anlıyacağın bu güzelim kağıtta maymuna çeviriyor insanları spec efendi.işin kötü tarafı yükselen egeenden biraz satıp durağan acsele geçmek üzmüyor değil.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

3. FK sına bakmak lazım ACSEL in degerlendirirken ! Daha sektörünün cok altinda ( yaklasık 10.5 ) .
    Yolu var daha cok..once bir sektor ortalamalarina gelsin..ki her gün tavan tavan giden FK sı Acselin 5..6..katı hisseler varken..
    Once bir CED raporu onaylansın..insallah hizla gercek fiyatlamalara gideriz..Az bir zaman kaldı...ytd

4. Sn. Horasanlının da mevcut durum ve gelişmeler ile ilgili görüşlerini almak isteriz.

5. Bu arada nasılsa gözden kacan ve bir sekilde fiyatlanmayan ( belkide bilincli olarak ) ACSEL in BIST KATILIM ve TEMETTU ENDEKSINDE yer alması..
    Listeye bir bakilirsa hangi sirketlerle bir tutuldugumuz görulecektir. Tamamen DEVLER LİGİ ! Bist in onemli sanayi sirketleri..yatirımcının görmedigini piyasa düzenleyicileri ve aktorleri görmüs ki anlasılan. Hakettigi yere ve konuma , gelecekteki degere gore ! Listeye dahil etmisler.. ytd

6. acsel $ haftalık grafik...

7. ne oldu olumsuz bir haber mi var

8.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    ne oldu olumsuz bir haber mi var
    Bilinenlerin dışında yeni bir haber yok...
    Son bir aydır günlük devre kesmeler rutine bağladı...
    Seansın ilk yarım saatinde devre kesmese rahat edemiyor..
    İşi bilen seans başında satıp, % 4-4,5 aşağıya emir girse abat olur...
    Tahtanın sığ olmasının da etkisiyle,
    Ya çok düşük maliyetli fazla malı olanlar, yeter bu kadar deyip satıyor,
    Ya da kredili falan alanlar var, diken üstünde olduklarında en küçük bir salmada hepsini veriyor...

Son zamanlarda devre kesmediği gün yok gibi...

Sayfa 730/800 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •