Sayfa 732/940 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Tivitırı olan arkadaşlar @mahmutciftci49 adresli bir kişi var. Dün akşam uzun vade için ALKİM analizi yapmış. Baştan sona 321 adet tivit atmış, ben okudum ve çok beğendim. Analiz nasıl olur nasıl yapılır ben bilmiyorum diyenler buraya bir baksın derim.
    Hepsi için ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Helal olsun tabiki...
    Sizlerde hakkınızı helal edin...
    Helal olsun,hocam nedemek ...

3.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    tivitırı olan arkadaşlar @mahmutciftci49 adresli bir kişi var. Dün akşam uzun vade için alkim analizi yapmış. Baştan sona 321 adet tivit atmış, ben okudum ve çok beğendim. Analiz nasıl olur nasıl yapılır ben bilmiyorum diyenler buraya bir baksın derim.
    Hepsi için ytd.
    Orta ve uzun vade için güzel şirket.Afyonda bir yatımı var 200.milyon tl .lik bir yatırım.iki yıl sonra tamamlanacak diye biliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Merko takip dışı.
    Ytd
    öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
    şu an elimde bir miktar bulunuyor rüçhandan dolayı eksi seyrediyor. temel olarak baktığımız zaman gidişat böyle devam eder mi sizce?

5. Hocam 1366 destek iyi çalıştı...
    IPEKE 11,88 DESTEĞİNİ KIRMADIĞI SURECE 12,57 ÜZERİ DAHA SAĞLAM ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDER.YAKINDAN TAKİB EDECEĞİM.MALI KAPTIRMAMAK İÇİN SABIRLI OLMAK LAZIM.Y.T.D.
    Son düzenleme : esma; 21-12-2020 saat: 17:18.

6.  Alıntı Originally Posted by karslı36 Yazıyı Oku
    öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
    şu an elimde bir miktar bulunuyor rüçhandan dolayı eksi seyrediyor. temel olarak baktığımız zaman gidişat böyle devam eder mi sizce?
    Dediğim gibi takip dışı, 20 Li rakamlarda veda edilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Şu an fiyat nasıl bir fikrim yok. Borç- kar durumu ile mevcutta yeni haber var mı veya en yakın bilanço raporuna bakın ona göre hisse de devam ya da tamam size kalmış. Burda al-sat-tut demek yok yasak. Herkes kendine göre yatırım kararını kendisi vermelidir.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Helal olsun,hocam nedemek ...
    Beklenen gün bugün mü? Kfein tavan, öğlen sinyali vermişti, kapanışa güzel gidiyor.
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Beklenen gün bugün mü? Kfein tavan, öğlen sinyali vermişti, kapanışa güzel gidiyor.
    Ytd
    Ne diyorduk hep Sabır Sabır ...Sabreden Derviş misalli...Esselocan bey...Ayrıca Sayın Çok değerli Prof hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Tanımam üstüne ..........

Sayfa 732/940 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •