Sayfa 732/891 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 7126 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Şua bizimle alakası yok. en azından şimdilik. Yazıyı düzgün okuyun.

2. Yok bizimki için demedim centrum için dedim bizimki hakkında bir bilgim yok. Kim yapar kim eder çok ta problem degil. Düşerse alırım çıkarsa satarım. Bıktım her kağıdın potansiyeli olmasından fakat alaverelerden dalaverelerden vazgeçilmemesinden. Yapıyoruz bir kumar beş para etmez adamların karşısında kim kime kim duma..
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Şua bizimle alakası yok. en azından şimdilik. Yazıyı düzgün okuyun.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bunların amacı mipaz'da yapılanı yapmak olabilir mi? yani 6 aylık fiyat ortalamasını hisseyi baskılayarak düşük tutmak ve çağrı fiyatını ölü fiyattan yapmak!.. iyice midem bulandı..

4. gazmanbaba 215'ten 20 bin lot aldım, düşerse daha da alırım, aldırırım diyor.. lotları bu fiyattan bu kadar kolay dağıtan spek/oyuncu ne yapmak istiyor?.. çok yordu bu hisse, gidenlere baktıkça kahroluyorum.. inşallah niyetleri kötü değildir..

Bak sen gazmanbabaya. 20bin almış atmış. Daha da kurşunum var diyor. Ehtiyar helal sana. Sana bu kadar rahat mal verdilerse bence kötü. Mal çıkıyorlar diye düşünmek istemiyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Paydaşlar eğri oturup doğru konuşalım yanlışsam söyleyin bu sirketin tarlası arsa oldu demi son rütuşlar peki memlekette enflasyondan dolayı tl değeri yukselmeyen bir şey kaldımı.
    Bu arsa geçen sene 214 tl şubatta görmedi mi yani 30 dolar .
    Nami spek olan 2022 martının sonun da 218 tl den mal aldim diye haber yollamadı mi.

Gerçek konut arsa piyasasın da fiyatı bırak artmaya aynı kalan bir yer var mı.

Onu da geçtim istanbul da merkezi konum da deniz manzaralı yürüme mesafesi 5 dk bile olmayan konumda 70 dönüm adalar manzarası olan yer kaç para eder sizin paranızla.

Bunlara samimiyetle cevap verelim.

Bu şirketi elimde yıllardır taşıdığım malların fiyatından daha ucuza bu hafta aldim diyorum şimdi ben mi mallık yapıp mal aldim.

Yoksa spek mi malın önde gideni.

Ben fiyata bakar cebimde nakite bakar uygunsa alırım kredi kullanmam param varsa alırım yoksa bakarım.

7. gazmanbaba, inşallah spek malın önde gidenidir diyeceğim ama speğin aptalı da bizim işimize yaramaz. iki ucu .oklu değnek, ne desem bilemedim.

Kottan çıkamazlar ona eminim. %98 pay toplamalarına imkan yok şimdilik.. En azından bu fiyatlardan. O yüzden bu ihtimali geçelim. Ama bu spek tek başına karar aldığını da düşünmüyorum. Mutlaka şirket sahiplerinden talimatlıdır. O zaman tek akla gelen milleti bezdirip gelebilecek olumlu haber öncesi (gyo, satış, anlaşma vs) güzel bir yükseliş yapıp malı bizden kapmak. Eğer orada %98 payı toparlarsa sonunda ucuz fiyattan kottan çıkmak hedefleri olabilir.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 732/891 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •