Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 732/1004 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: Viop XXXV

1. cuma kapanışı bilen kazansın. 1 hafta da olsun bitsin. uzatmaya gerel yok.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bir iddia var anladığım kadarıyla.
    Detay ve tarih net belirtilirse, tarafsız biri olarak takip edip, ilgili tarihte sonucu açıklamaya talibim.
    Dolar başlığında çakalın iddaası ne oldu bitti mi sonuçlandı mı

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dolar başlığında çakalın iddaası ne oldu bitti mi sonuçlandı mı
    18 Ekim son gün

7,54
    8,74

Tahminler

4. Başarılar..
    Sen başarırsın..
    Swing trade en güzelidir..
    Gerisinde hayat size kalır..olursa güzel olur olmazsa nasip..
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    https://temettuhisseleri.com/

site fena değil. en azından emek verilmiş. uyarılar oranlar yazılmış falan. kuştaki usta geçinenlerden kat kat faydalı.

bu konuya biraz daha kafa yormak lazım. ben kararımı çoktan verdim de devamında ne yapacağım onu yola koymak lazım.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunu hep diyoruz..
    Ayrıca sadece doktor değil çalıştığı klinikte de sorgulanabilir olmalı
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    AKP ilk iktidar olduğunda TIP kontenjanlarını artıracağını ve TIP hegomanyasını kıracağını söylemişti..tabiki yapmadı..

Batı ülkelerinde HUKUK-SİYASAL çok daha gözde tercihler iken bizde TIP olmasını sebebi kontenjanlar.Neymiş atıramayız..neden eğitim kalitesi düşermiş.

Sanki 2 yılda bir NOBEL ÖDÜLÜ kazanıyoruz. KUBA aşısını aylar önce yaparken biz ne alemdeyiz...İşi mezun olduktan sonra sahada-nöbette öğrendiklerine bizzat duyuyorum.
    Bunun tek çaresi tıp kontenjanını artırarak, KPSS ile girecek hale getirmektir.

Ağır cezaya bakan,hüküm veren dev davalara bakan HUKUKÇULARI,hakim-savcıyı; mezun olduktan sonra sınava tabi tutuyorsun ve mevcut mezunlar içindekilerden İSTEYENİ alıyorsun da bu neden daha teknik olan tıpta olmasın..

Bir de her hekimin mutlaka MESLEKİ SİCİLİNİ bilmen lazım.Hayatını emanet ettiğin,kalp ameliyatı olacağın doktorun geçmiş mesleki durumunu bilmen lazım.

Hakkında ,enfeksiyon,yanlış tedavi vs. gibi dava açılmış mı ...bunu bilmen lazım..BATIDA bu var..bizde yok.

KADIN DOĞUM daha önce gözde iken şimdi değil..sebebi ,yapılan hatalardan dolayı dava açılmasıdır..bakın nasıl disipline diyor..

dünkü haber..bakın sanatçının başına gelenler...mesleki sicil görme zorunluluğu olsa çok daha dikkatli olunur.şimdi bu doktor duyulmasaydı kimin haberi olurdu..üstelik doktor arkadaşıymış ve sanatçı ölümden dönmüş...peki bu taşrada olsa kimin haberi olacaktı..tayin çıkardın mı en yeniden başlarsın...

https://www.hurriyet.com.tr/galeri-o...avasi-41913396

6. İddia da tarih yok hocam şahsın iddiası 45 altı onun 55 üstü benim..
    Bir kaç birşeyler saymış..
    Kaybeden forumdan sttrp gidecek..
    Olay bu..
    Toaso fiyat takil edin yeter..
    Kendisi bana gelecek hafta yüzün olacak mı vs dedi..
    Toaoso yazabilecek misin dedi..
    Ben direk pozisyon resmi atacam..
    Millet bunu da görsün stop olursam gene yazarım yeniden poza girersem gene atarım..
    Sonuç 45 altı onda 55 üstü bende ..
    Mevcut portföy resmi de attım..
    Madem takip edeceksiniz ondan da alış satış emri resmi talep ediyorum..Poz resmi atabilecek mi göreceğiz.
    Siz asıl bunu takip edin..
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bir iddia var anladığım kadarıyla.
    Detay ve tarih net belirtilirse, tarafsız biri olarak takip edip, ilgili tarihte sonucu açıklamaya talibim.

7. 55 üstü yok 45 altı yok 1300 altı yok 1500 üstü yok. Böyle analiz mi olur hiç yakışmıyor. Bu seneki ilk Fenerbahçe galatasaray maçı alt mi olur üst mu olur. Saysana abi daha kolay kazanc. Vallaha daha mantikli. Trend varsa öyle herşeyi ben bilirim edalarına girmene gerek yok 3 tane ortalama da seni trendde tutar. Trend yoksa testerede alır verirsin. Mal ucuzsa ederi varsa alır stoklanir. Sabırla goruk helva olur er geç ederini bulur. Kafayi yemiş bazı teknik analiz yapanlar. Pandeminin bile teknik analizini yapıyorlar yok vaka sayısı düşeni kırdı onaya geldi daha yükselecek yok burası tepe bundan sonra 3 dalgasi başlayacak. Yapmayın herşey amacı doğrultusunda kullanılır teknik analiz finansal piyasalarda kullanılır başkada bir yerde kullanılmaz. Sayın mohikan herşeyin eliotla ongorulebilecegini sanıyor . Xtraderx de herseyi fibonaci ile aciklamaya calisiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,313
    Konu TOASO ile ilgili olduğu için bende bir anımı anlatayım
    sene 1998 o yıllarda ekonomi dergileri çok moda
    25 ila 30 aralarından 11 tllere düştü toaso
    dergide şöyle yazıyordu düştü düşeceği kadar
    buradan almayacağızda nereden alacağız diye
    ama toaso birkaç ay içinde soluğu 3 tl de aldı
    bu borsada aşağı veya yukarı hiçkimse ile iddalaşmayın derim
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 732/1004 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •