Sayfa 733/891 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    Sayın siren yıllardır küçük yatırımcı ile tahta yapıcı inatlasıyor, küçük yatırımcı satmıyor tahta yapıcı yukari götürmüyor bakalim kimin sabrı daha fazla zaman daralıyor bakalım hangisi pes edecek.
    Yazılanlarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir.
    https://www.instagram.com/reel/CS_90...um=share_sheet
    bu agaca ne isim verelim .

Yazılanlarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. TMSF Aynes Gıdayı satışa çıkardı
    TMSF, kayyum olarak yönettiği Aynes Gıda'yı satışa çıkardı. 5 yıl önce FETÖ soruşturması kapsamında el konulan şirket için 667 milyon TL muhammen bedel belirlendi.

Yayınlanma: 08:10 - 28 Ağustos 2021 Güncellenme: 08:47 - 28 Ağustos 2021

TMSF Aynes Gıdayı satışa çıkardı
    Denizlideki FETÖ soruşturması kapsamında 5 yıl önce TMSF ye devredilen Aynes Gıda satılıyor. Aynes Gıda ve iktisadi bütünlüğü için 667 milyon TL muhammen bedel belirlendi.

İhale, 12 Ekimde kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle gerçekleştirilecek.

Resmi Gazetede yayımlanan ilan metninde şöyle denildi:

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (Fon) kayyım olarak atandığı Aynes Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ'ye ait mal, hak ve varlıklar ile sözleşmelerden Fon Kurulu Kararı ile oluşturulan ve satışına karar verilen Aynes Gıda Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, 6758 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Değiştirilerek Kabul Edilmesine Dair Kanun'un 19 ve 20'nci maddeleri ile 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'nun 134'üncü maddesi ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Tarafından Ticari ve İktisadi Bütünlük Oluşturan Mahcuzların Satışına İlişkin Yönetmelik (Yönetmelik) kapsamında, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle cebri icra yoluyla haciz, rehi gibi yasal takyidatlardan ari olarak ihale şartnamesinde (Şartname) belirtilen kayıt ve şartlarla satışa çıkarılmıştır.

yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.

3. İhlas Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı kurulduğundan bu yana ne iş yaptı?

yatırım tavsiyesi olarak kesinlikle değerlendirmeyiniz.

4. Beyaz dantelli donlu ,çok oynaksın be adeta dansöz Asena gibisin fırıldaksın vesselam..Düne kadar İhlas holding ve iştirak hisselerini öve öve bitiremiyordun fiyatlarını göklere çıkarıyordan peki şimdi ne olduda eleştiri oklarını aynı şirketlere çevirdin yoksa Mücovid19 sanadamı elma şekeri ısmarladı o yüzdenmi son günler sağa sola sarıyor yüzün muşmula gibi asık ekşimiş geziyorsun..Neyse bu gerçeklere rağmen yinede seni üzmek istemiyorum.. Ama şimdi doğru yoldasın,canım benim,öptüm..

5.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku

w.s,

Bu güne kadar benim için söylediklerinin hepsini sana "misliyle" iade ediyorum.....

Seni muhatap almıyorum,

"tekraren misliyle" iade ediyorum......

6. Evet sevgili spek, artık yaptığın şeylere akıl erdiremiyorum..
    tıpkı şu https://www.youtube.com/watch?v=JAh8SR68ydE replige akıl erdiremediğim gibi, yani böyle şeyi çikitowoksitbro dışında söyleyebilecek 1 insan gelmiyor aklıma.
    artık kendini toparlaman ve gücünü herkese göstermen gerekiyor.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Beyaz dantelli donlu ,çok oynaksın be adeta dansöz Asena gibisin fırıldaksın vesselam..Düne kadar İhlas holding ve iştirak hisselerini öve öve bitiremiyordun fiyatlarını göklere çıkarıyordan peki şimdi ne olduda eleştiri oklarını aynı şirketlere çevirdin yoksa Mücovid19 sanadamı elma şekeri ısmarladı o yüzdenmi son günler sağa sola sarıyor yüzün muşmula gibi asık ekşimiş geziyorsun..Neyse bu gerçeklere rağmen yinede seni üzmek istemiyorum.. Ama şimdi doğru yoldasın,canım benim,öptüm..
    Sevgili Wise dostum gelmiş, hoş gelmiş. Ağzına, eline ve güzel klavyene sağlık.
    İnsan evladı olan bu saçmalıklara, bu iki yüzlü, bozuk klavyeli ve bozuk Türkçeli arlanmazlara, insan müsveddelerine dayanamıyor değil mi? Ama dayan be dostum, sıkma canını. Su yürür, yolunu bulur, herşey olacağına varır. O nedenle itlerle dalaşmaya, aptallarla tartışmaya değmez. Bunlar bugün böyle, yarın başka, öbür gün kayıp, sonraki gün arsız bir yüzle tekrar ortaya çımaya meyilli tiplerdir. Bunları senin de gayet iyi bildiğine ve çok tecrübe ettiğine eminim.
    Ben sadece sesli düşündüm. Kal sağlıcakla..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Kıyı kefali,adın çıktı doksana inmez seksene dondurma seven topaç zennubesin vesselam..Sende her yol mevcut yakında değnekçilik,kolonyacılık ,peçetecilik yaparsan şaşırmam hatta aynı yerde kasiyer işleri felan hepsi sana gayet uygun işler yeterki burada boş işlerin boş kalfalığına soyunup ona buna ötekine berikine uşaklık yapmaya çalışıp beş paralık olma zaten itibarın yerlerde ..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 28-08-2021 saat: 23:23.

Sayfa 733/891 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •