Sayfa 733/856 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 6841 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Kardeşim... Elinde hangi kağıt varsa söyle de.. Biz de oraya dadanalım. Temcit pilavı gibi aynı şeyi tekrarlıyosun.
    çakır24 gitti, terzico geldi. bi de sırayla geliyolar nöbetleşe gibi...
    Yeter lütfen yazma buraya bir süre... İroni de yapma... Gerek yok...
    Rica ediyorum...
    Abi engelleyin geçin bunlar her dönemde ara ara çıkıyorlar böyle

2.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Geçen sene kasım ayında sasa Enka paritesi yapmıştım ve yazmıştım . Enka 24, Sasa eski para ile 160 lira falandı, Sasa bölündü, normalde yerinde dursa 80 olmalı. Yani 1 yılda sasa 80 yerine 40 olmak için mücadele veriyor. Enka 39 görmüş, Şuan 32 lirada. Neden Enka yazdım, çünkü ülkemin en eski borsa şirketi. Bu parite değerleri devam ediyor. Yani ben bugün dahi sasadan Enka’ya geçerim. 1 yılın hatırına yeri bir parite veriyorum. 3-5 ay sonra bakarız .

Sasa 43, ereğli 42. Bakalım 3-5 ay sonra ne olacak.
    Sasa 40,76…….
    Ereğli 42,50……..

3. Erdemoğlu hissesine ve yatırımcısına sahip çıkmaz ise şirketi böyle eleştirirler...
    Türkiye'nin şu an en zengin iş adamı hüviyetinde... ama yatırımcı ateş püskürüyor...
    Sen yatırımların bütün faturasını borsadaki küçük yatırımcıya yıkarsan böyle olur...
    Yatırımlar için elini cebine at arkadaş, büyük bir servetin var, oradan karşıla nakit ihtiyacını...
    Çoluğunun çocuğunun rızkını borsaya yatırmış küçük yatırımcıdan ne istiyor daha...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Sasa her türlü sürprize açık bir şirket, çünkü büyüme odaklı bir şirket

hiç belli de olmaz, bir anda yabancı bir ortaklık haberi duyarsak şaşırmam

Böyle bir şey hisseyi çok farklı yerlere de taşıyabilir

Arkasında devlet desteği ve teşvikler var

Arazisini büyük masraflar yaparak hazırladıkları bir petrokimya tesisi projesi var

2024'te PTA tesisi tamamlandıktan sonra petro kimya tesisini konuşuyor olacağız
    Bence bu rafineri işini de iptal etseler yeridir... Bunu da borsadaki yatırımcının üstüne yıkarlarsa ben de buna saşırmam...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5. düz dünyacılarla sasaniler ve hektaşileri asla inandıramazsın yanlış yolda olduklarına...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Enka, Ereğli çokmu iyiki ikiside ederinin altında kaldı sasa gibi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Dedim investe az eğleneyim hemen yasak gelmemiş kimseye sovmedimde oysa ağ ulan

8. Aykut ordaki aykut senmisin ' ben orada hisse nerden alınıyor diye sordum yasak koydular

Sayfa 733/856 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •