Sayfa 733/1032 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    erkekseniz teker teker gelin bizimde bir para limitimiz var aldıkça düşülürmü arkadaş

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

geçmiş olsun hem iç hem de global finans sisteminde sert rüzgarlar esiyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    erkekseniz teker teker gelin bizimde bir para limitimiz var aldıkça düşülürmü arkadaş
    Sen ne guzel kurtulmustun. Keske bulasmasaydin ya. O kadar Papaz dedik, hic onemi yokmus.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen ne guzel kurtulmustun. Keske bulasmasaydin ya. O kadar Papaz dedik, hic onemi yokmus.
    hic sorma neyseki kademeli alim mevcut...ha halkbank degil hangi hisseye gecsek konu 90bine yurudu beklenti 100bindi...yani farketmez bildigimiz essek kolay kolay tepmez mantigi zaten 5.20tl ye kadar basarsa ancak helallesiriz uzunda tuzum kuru şimdilik...bir kısım ilede tread modumuz var zaten....

bu piyasalardanda para kazanmak isteyecek elbet filamingolar...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Bizi hoplattılar toparlanıyor farkındamısınız... dax -2 idi biz kapanırken -0.8 kapanmış. En olası senaryoda pazartesi biz kapalıyken tepki alımları gelir globalde... salı biz açıldığımızda kar satışları... ne diyeyim şansımızı...

6.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Bizi hoplattılar toparlanıyor farkındamısınız... dax -2 idi biz kapanırken -0.8 kapanmış. En olası senaryoda pazartesi biz kapalıyken tepki alımları gelir globalde... salı biz açıldığımızda kar satışları... ne diyeyim şansımızı...
    Haha ayarlasan denk gelmez hakkaten öyle olur )

7.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    dolarda obo oldu. cia başkanı geldi gitti telefonlar krallar prensler orta doğulular uçaklar geldi gitti artık sırada bir haber olmalı. hadi halkbanklar haber bekleyelim.
    .

dolar 5,58 oldu ama bu işleri bizim ilim bilim yuvası ihl mezunu süper kadrolarımız eline yüzüne bulaştırıp bu iştede zararlı biz çıkarsak artık oha diyeceğim nasıl bir şeye yatırım yapmışız.

halkbank iyi akşamlar diler

Dostlar...
    6.30-6.50 arası ekim kapanışı,
    5.50-5.70 arası kasım kapanışı bekliyorum... 2008 e çok paralel gidiyor düşüş dalgası,
    6.00-6.30 arası da yıl sonu kapanışı...
    Bekleyeceğiz başka çaresi yok...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Sayfa 733/1032 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz