Sayfa 734/1001 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bugun aklimdan Istinye Park avmdeki Fareast adli uzak dogu restoranina gitmek gecti.

http://www.fareast.com.tr/

Dedim simdi 3 kisi oraya git araba en azindan 100 TL yakar arti 800 de zam gelmedi ise 2 set menu 1 Anayemek 1 acili eksili corba ve 2 kutu kola icin oderiz eder sana 1000 TL.
    Onun yerine kilosu 400 TL den 2.5 kg bonfile alir evimde 3 sefer yerim temiz temiz dedim ve vazgectim.

Syg,
    gidip maden suyuna 25lira verene, asil olmasa da fahri kerizlik belgesi verilmeli

2. Lübnan da kafeler full
    -------------------------------------

Ordered my 1st coffee at 10.30am, the 2nd one at 1pm. The Lebanese Lira lost value during that time, resulting in two different charges (the coffee price is pegged to USD) #Lebanon #inflation

https://twitter.com/Chris_Mischler/s...2vDm5a7nw&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,528
     Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    gidip maden suyuna 25lira verene, asil olmasa da fahri kerizlik belgesi verilmeli
    Iceceklerin kar marji cok yuksek.
    Siparisi aldiktan sonra israrla ne icersiniz demelerinden belli degil mi?
    Ben genelde bir sey icmiyorum.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,528
    Benim firin buyuk. 90cm lik..
    Ocak 6 gozlu.
    Alirken buyuk secmistik.
    Bir butun kuzuyu ucurur valla..
    Evi bile isitir 3-4 saat firini calistirirsam.
    Ama bilseydik 2008 de elektrigin bu kadar pahali olacagini daha kucuk bir firin modeli secerdim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Çift fırın kullanacaksın biri misafirler geldiğinde 8-10 kişilik fırın yemeği pişirecek
    Birde daha küçük fırın 3-4 kişilik aileyi doyuracak kadar pişirebilen
    Yoksa elektrikle başa çıkman zor
    En ufak bir.şeyi fırında ısıtırken bile 5 dakika koca fırını ısıtman gerekir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bu 29,50 lik oran,
    2018 eylül ayında TCMB’nin efsane 625 baz puan ( %24 e yükseldi ) arttırımından sonra bankaların hatırladığım kadarıyla,
    aylıklarda % 32-33 lere kadar çıktığı dönemden beri verdiği en yüksek aylık mevduat oranı 4.5 yıldan sonra
    Ben de bir risk aldım aslında. 6 Mart dönüş. Döndüğünde bu oranlar çok geriye gitmiş olur da Aktifin 200+ gün üstü vadeli %26'lık oranı da kaçmış olursa manasız bir atraksiyon olacak. Yine de son zamanlarda Aktif'in umursamazlığına, müşteri yetkililerinin rahatlığına ve ilgisizliğine ayar olduğum için çıktım biraz da.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çift fırın kullanacaksın biri misafirler geldiğinde 8-10 kişilik fırın yemeği pişirecek
    Birde daha küçük fırın 3-4 kişilik aileyi doyuracak kadar pişirebilen
    Yoksa elektrikle başa çıkman zor
    En ufak bir.şeyi fırında ısıtırken bile 5 dakika koca fırını ısıtman gerekir
    Çare Airfryer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benim firin buyuk. 90cm lik..
    Ocak 6 gozlu.
    Alirken buyuk secmistik.
    Bir butun kuzuyu ucurur valla..
    Evi bile isitir 3-4 saat firini calistirirsam.
    Ama bilseydik 2008 de elektrigin bu kadar pahali olacagini daha kucuk bir firin modeli secerdim.

Syg,
    Airfryer almayı düşünün derim, ufak tezgahüstü turbo fırın, önceden ısıtma derdi yok anında ısınıyor, büyük modelleri dört kişiye yeterli bütün tavuk alacak hacimde.
    Çekinerek almıştım mutfaktaki cihaz çöplüğüne mi katılacak diye ama en çok kullandığımız şey oldu, kettle kadar kullanışlı.
    Her türlü eti böreği burda pişiriyoruz artık, büyük fırını ancak misafir gelip büyük hacim gerekince açıyoruz.
    Bizdeki Philips xxl model, almayı düşünen olursa tavsiye ederim, maalesef fiyatları roketlemiş ben dört kağıda almıştım 8-9 civarında şimdi. Elbette ucuzlari da var. Alacak olan varsa elektrik gücüne baksın mutlaka zayıf olanları almayın pişirmek bilmez, 2.5-3 kW tercih edin.

Sayfa 734/1001 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •