Onemli Gunler Banner
Sayfa 734/964 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Şirket otellerden dünya kadar para kazanıyor, ikiyüzelli milyonda diğer şirketkerine aktardılar daha bilmedigimiz neler var. Bunlardaki para kimsede yok bunların para için hisse sattıkları filan hikaye hepsi oyun. İsteseler fabrika azilerini üç günde satarlar ama satmak istemiyorlar ihtiyaçları yok.

2.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.
    tabiki şirketin hatalarını görmezden gelemeyiz.
    ama geçmişte şu şöyle oldu bu böyle oldu denilmesinin kimseye faydası yok.
    Çözüm odaklı davranırsak herkes karlı çıkar.
    Önceden şirketin karına olan şey bizim zararımıza, bizim karımıza olan da şirketin zararınaydı.
    Ama çağrı davasıyla bu iş bitti.
    Şirketin karına olan herşey bizimde karımıza artık.
    Ve ilk yapılması gereken şey de SPK nın ZT nin yasaklı paylarını açmasıdır.
    Şirket bu kafayla giderse hiç birşey olmaz

Önce bir değerlemeyi yapsın da bir görelim bakalım

Bu kafayla devam ederlerse hiç bir yasak da kalkmaz

Çözüm odaklı davranması gereken biz değil yönetim

3. Ben şirket yöneticileri ve Sayılgan ailesi sütten çıkmış ak kaşık demiyorum. Hiç kimse ortada yokken bunlar hakkında tek başıma savcılığa suç duyuruları yaptım, gerekli yerlere noterden ihtarnameler gönderdim ve mücadelem halen devam etmekte. Sn. Cinali sizin de mücadelenizi ve ne kadar çok emek harcadığınızı yakından bilen birisi olarak eleştirilerinizi çok iyi anlıyorum ve birçok konuda size katılıyorum. Anlatmak istediğim bizim bu durumlara düşmemizde şirket yönetimi kadar SPK nın da ihmali ve sorumluluğu olduğudur. SPK nın Kervansaray Yatırım Holding aleyhine uyguladığı her yaptırım sonrası hisse taban oldu. Şirket sahipleri yalılarında oturmaya devam ederken olan yine yatırımcıya oldu. Birçok arkadaşımız şu anda kredi kartının asgarisini bile ödeyemez durumda. SPK aldığı tüm kararlarda bizlere şirkete dava yolunu gösterdi, biz de uğradığımız zarar yetmez gibi cebimizden harç parası yatırıp ifa davaları açtık ama şimdi ne oldu o davaları da kaybettik. Davaları kaybettiğimiz yetmezmiş gibi birde karşı vekalet ücreti ödeyeceğiz. Sonuç olarak SPK da artık ne yapacağına karar vermeli ya yeni kararlarla temelli batırsın bu şirketi hep birlikte batalım kurtulalım ya da çağırsın yönetimi en azından küçük yatırımcıyı kurtarmak için ne ne yapılabilir o konuda baskı kursun ve gereğini yapsın. Ama bu araf durumu canından bezdirdi herkesi.

4. Spk nın şirket üzerindeki eli kalktığında işler yoluna girer merak etmeyin. Spk' nın bir ambargosu var ve kalkmak üzere
    Yatırım tavsiyesi değildir. Temel analize dayalı tahminlerimden ibarettir.

Arkadaslar
    Sok.sirkete guvense bazi adimlar atardi.spk.yi birakin biz yatirimcilarin yuzde kaci sirkete guveniyor ona bakalim.
    Evet spk.yaptirimlari yuzunden hisse fiyati taban taban oldu ama spk.olmasa ve biz yatirimcilar olmasa sirket batirilacakti selim tarafindan bu borsa istanbulun rapaorlarinda var zaten.
    Sirket hala cesitli bahanelere siginiyor son olarak danistay karari diyor be densizler spk.ya gidiyorsunuz siz ve spk.oncelik istedinizmi yok sahtekarlik dizboyu
    Davayi saf arkadaslara hic bir guvence vermeden cektirme basarisini baska konularda da gosterseniz olmazmi be densizler
    Spk.evet bazi konularda hatalari var ancak blokeli lotlar konusunda haklidir bunlara guvenilirmi.
    Elbette guvenilmez.
    Sonuc olarak fesih davasi yeterli sayiya ulasilirda acilabilir ama bir 2 senesurer.
    Diger bur secenek cagri olayinda yatirimciyi yanlis kararlara sevk eden spk.dan zarar tazmin davasi acilabilir belki kazanabiliriz.
    Ben ya herro ya merrecu oldum insallah zor durumfs olan arkadas satma durumunda kalmaz
    Yt.tv.dg.

6. Yakın bir zamana kadar hissede ŞAHİNLER ve GÜVERCİNLER ortaya çıkabilir. Dava madem Adli Tatil sonrasına kaldı KY oluşumları olan Bursa grubu- Hatay Manisa grubu-İstanbul grubu ve İfa grubu topyekün fesih davasında Şirkete ya herro ya merro diyebilirler. Fesih için aranan lotunda %5 in de üzerinde olduğuda kesinmiş. Şirkette bu hissede ateşi söndürmek için hisse değerinde zıplamalar yapmalı gibi.Tahtayı zapt ettiğini sanan dallamada dalkama benim ifadem değildir bana diyen kişinindir. Kendince atraksiyon peşindeymiş ama KY nin tahammülü yok. O 1 liradan aldığın lotları elinde patlayabilirmiş söylenen bu. Şimdi son durum bu. Yakinda bir hareketlilik görülürmü görülmezmi bu Kervansaray Yetkilierinin yatirımcıyı ciddiye alıp almadıklarına bağlı bir durum.Daha 3-5 konu daha varmışda bana bekle zamanı gelince duyarsın dendi. Gruplardaki yönetim değişikliği konusuda yakın takibimde.

7. Yatırımcıların yüzde 95 nin tahammülü şirkete karşı kalmamış. Yeni olaylar ve eylemler gündemde. Az sonra.

8. grupdakiler her ay 250 kişi ve ya 300 kişi kaç kişi iseniz hey ay bin tl lik alım yapın içinizde imkanı olupda 2 bintl alım ypan olur 5 bin tl civarı alım ypanda olur imkanı olmayıp 500 tl alım yapanda olur 100 tl alım yapanda olur ortalama aylık en kötü 200 bin tl alım yapılsa aylık 600 bin civarı lot almış olursunuz grup olarak buda yılda bireysel olarak grubun 7 milyon civarı lotu olur vss gerisi gelir

Sayfa 734/964 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •