Sayfa 736/1011 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    karakemal ozan erol ne olur borsa bugun anlat bakalım.
    yap bakalım yorumunu
    vermiştim ben rakamları vadeli 5570 aşamazsa 5450 kadar geri çekilir demiştim, aşamadı ve çekildi.. şimdi 5600 üstü kapatmaya gidiyor, basit gibi görünüyor, ama oynaması zordur bu vadeliyi, vob yapman

ttkom eskiden çok kur farkı zararları yazardı, sonra 2-3 sene evvel yönetim bankalara geçtiği zaman finans departmanına okumuş çocuklar geldi, oturup hesap ettiler, bütün kur riskini düşük maliyetle hedge ettiler- diye biliyorum..

2. 5600 çok zor ya bilemedim.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    senin bu forumları öğrenmen zor anlamak meziyettir ama herkesde bulunmuyor malesef.
    senin burada ne döndüğünden haberin yok çıkmışın bize ne yapacağımızı yazıyorsun
    hey Allahım
    Güzel kardeşim, sen benim bu forumda olsun borsada olsun evveliyatımı biliyor musun da desteksiz dayanaksız sallıyorsun. Neler dönüyormuş anlat bakalım büyük resimci

Neyse uğraşamayacağım daha fazla, benimki naçizane bi tavsiyeydi, dışardan iyi görünmüyorsun, destek al.

4. ---kanka temettü veren şirkete yatırıcan kafan rahat olacak...

***tabi kanka bak eregl alıyorsun miss her sene paranı alıyorsun...

diyenler ana avrat düz gidiyor şu anda...

temettü vermeden geçen sene martın altına düştü...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Kavga çıkarmayın yauw, zaten kimse kalmadı, kademeler bomboş, bırakın minareci diksin minareyi çalan kılıfını hazırlar, patlat ordan bi formansyon

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim, sen benim bu forumda olsun borsada olsun evveliyatımı biliyor musun da desteksiz dayanaksız sallıyorsun. Neler dönüyormuş anlat bakalım büyük resimci

Neyse uğraşamayacağım daha fazla, benimki naçizane bi tavsiyeydi, dışardan iyi görünmüyorsun, destek al.
    en sevdiğim replikdir o zaman anlayacağın dilde bir daha yazayım sen benim kim olduğumu biliyormusunda benim adıma yorum yapıyorsun bana akıl verene kadar sen destek al bilmediğin işlere atlama mesala destek değil tavsiye
    FORMASYON AVCISI -53

7. TEB bankalara bi merhaba dedi.

İki vade üst üste kazığa oturmak istemiyordur

8. herkes birbiriyle kavga ediyor...

gundiiii geri dön kimseyle kavga edesim gelmiyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 736/1011 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •