Sayfa 737/1001 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

USD disinda sohbet etmek icin hatta gercekler icin ornegin emekli maasi hakkinda sohbet icin odamiza sizleri de bekliyoruz

http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=2609&page=31
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2. Grafiklere baktigimizda Ocak ayinda Dolarcilarin yuzu biraz gulecek. Son bir cikis daha yapmasi lazim...Ama zirveyi kirmasi cok zor...
    YTD...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Değdi çekti diyen bir arkadaş vardı...

Kur 3,8035 e değdi çekti...

Bakalım 3,80 nin üzerine atıp, orada kalıcı olacak mı...

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Buzul çağı neyi halledecek de "merak etmeyeceğim" anlayamadım doğrusu?
    Herkes çıktığı yere geri dönecek derken yanlış anlama Afrika ya demek istiyorum. Canlı türlerinin %95-99 u yok olacak. Dünya da kendini onaracak. Birinin beyninde hasar olunca ne yapıyorlar. Soğutuyorlar ve uyutuyırl
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    Herkes çıktığı yere geri dönecek derken yanlış anlama Afrika ya demek istiyorum. Canlı türlerinin %95-99 u yok olacak. Dünya da kendini onaracak. Birinin beyninde hasar olunca ne yapıyorlar. Soğutuyorlar ve uyutuyırl
    Saol ya...

Baya rahatladım.

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Saol ya...

Baya rahatladım.
    rica ederim.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

7.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    yanlış yapmışsınız kredi kartı ücreti konut kirası gibi peşin alınır. kullanıldıktan sonra ödenmez. önümüzde ki dönem kartı kullanmayacağım kartı iptal edin dediğinizde aidat alamazlar. bende müşteri temsilcisi kabul etmedi ama sonra şikayet edince beni arayan banka temsilcisi kapatmak zorunda kaldı. kredi kart ücretini peşin mi alıyorsunuz kullandıktan sonra mı diye sorun. cevap net olarak peşin alıyoruz diyecekler. kullanılmayan kartın parasını alamazlar.
    Canını sıkma ona da bir çözüm (bankaların otomatik kart ücreti alması) bulurlar. Daha önce (2013) kullandığım tüketici kredilerinde vakvak bankasının almış olduğu "kredi tahsis ücretini" hakem heyetine başvurarak almıştım. Bu işlemi 2017 de tekrar yaptım ve reddedildim. Alın bakın hökümetimiz nasıl sade vatandaşı koruyor:

3 Ekim 2014 CUMA

Resmî Gazete

Sayı : 29138

YÖNETMELİK

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan:

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL

VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK

Tüketici ve konut finansmanı kredilerine ilişkin ücretler

MADDE 10 – (1) Finansal tüketicilere kullandırılacak krediler için kredi ihtiyacının karşılanmasına olanak sağlayan sistemin işletilmesi ve operasyonel süreçlerin yönetilmesi amacıyla alınan tahsis ücreti dışında, istihbarat ücreti, kredi işlem fişi ücreti, ödeme planı değiştirme ücreti, değişken taksitli ödeme planı ücreti gibi her ne ad altında olursa olsun başkaca bir ücret alınamaz. Kredi tahsis ücreti, kullandırılan kredi anaparasının binde beşini geçemez. Kurul, gerekli gördüğü hallerde bu sınırı artırmaya ve azaltmaya yetkilidir.

Benzer bir maddede kredi kartlarına yazarlar şöyle alevli malevli " operasyonel fonksiyonlardan zarurret eden ve bankanın iç işleyişine dayanan kredi kartı aidat ücreti dışındaaaaaaaaaaaaa; falan filan ücreti alınamaz.

8. Öğleden sonra saat 14'de kalkan, saat 18 - ertesi gün saat saat 06 arasında tapas barlarında saatlerce yemek sohbetleri yapan, bütün tarihi sömürü, başkasının doğal zenginliklerini yeme ve başkasının iş gücünü (kölelik) kullanmakla geçmiş bir toplumun bankasına 1 TL mı bile yatırmam. Yukarıdaki söylediğim tüm yabancı bankalar için geçerlidir ama "sen kendini biliyorsun" dediğim bankaya bir başka gıcığım.

Sayfa 737/1001 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •