Sayfa 739/991 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tamam sen üstadsın ben gariban ky o zaman.Ama ben bugün itibariıyla susuyorum.Bakalım görelim ne olcak.
    Benim böyle bir iddiam yok senin var ben söyledim sen aldın gibisinden. Bak wp mesajıma sonra aç grafiği nerden girmişim. Şansım yaver gitti piyasayla senkronize oldum terste de kalabilirdim.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Başkalarını ne kadar ikna edersin bilmem. Ama ben masal dinlemeyi çok uzun yıllar önce bıraktım.
    Yerinde bir karar

Ben wp falan bilmem.Burada neler yazdığını iyi biliyorum.
    Ne yazmışım.

3000 rakamını benim burada dile getirdiğim zaman nisan 2022.Şimdi ben yazmayı bırakıyorum.WP falan bilmem marifeti burada canlı görelim.
    Kur'u 15 alıyorum 6000 endeks bekliyorum.

Yap bakalım bir teknik analiz kayıtlara geçsin.Madem bu işte bu kadar iyisin herkes faydalansın.Halep ordaysa arşın burada.
    Parsan hissesi mi istiyorsun endeks mi yoksa isc mi?

Beni bilen bilir hayatımda hiç kimseye portföy ve lot sormam hiç kimseye de söylemem Attığına da bakmadım bile.
    Çok bakılası bi portföy değil zaten geçen sene eylülde açtım bu hesabı 70 bin tl ile getirisi de endekse göre kötü pek memnun değilim bi el atarsan gariban sevindiririm bolca...

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bak sabah yazmışım.Tahtacı beni çok seviyor herhalde.

Bırak adamlar işini yapsın ortalık karışık zaten. Benden sana tavsiye yatırımcı ol günlük hareketlerle ilgilenme bu saatten sonra

Onlar seni duymuyor zaten benden çıkarabilirsin hırsını...

3. Endeks..... Öyle ortaya karışık endeks yorumu istemem sosyal medya üsstadları gibi. Bak bil 1 lira çalışır benden sana helali hoş olsun

Sayın İnterlude senden de katkı bekliyoruz topiğe.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 31-08-2022 saat: 19:45.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Senin ortaya karışık gibi işte yuvarlak hesap 3 bin 5 bin 6 bin
    Olası bir iktidar değişiminde 2024 belki 23 hedefi sana mis gibi neyini beğenmedin.

1 lira mı ne diyorsun! bayılırım... Bu sonbahar emtia rallisi görceğiz 1 lira'nın emtia değeri 1 liranın üstünde olur. Bak benden sana bedava tüyo hisselerimi yazdım içinden konu ile alakalı olanları seçebilirsin. Üstüne bi de önümüzdeki günlerde açıklanacak olan dev konut projesi var çimento lazım Demir lazım

İnterlude'yi karıştırma bu konu seninle benim aramda

Endeks..... Öyle ortaya karışık endeks yorumu istemem sosyal medya üsstadları gibi. Bak bil 1 lira çalışır benden sana helali hoş olsun

Sayın İnterlude senden de katkı bekliyoruz topiğe.

5. Hariçten gazel okuyorsun şu an. İstersen kendini daha komik durumlara düşürme.

Türkçe diyorsun ki arşın Halepte kaldı. Benim anladığım bu.

Yine de Allah razı olsun o kadar çaba gösterdin. Olduğu kadar olmadığı kader.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Enflasyona karşı
    Gübreye karşı
    Gazete kağıdına karşı
    Taşa toprağa karşı
    Dolara karşı
    Biste karşı

Neyle kıyaslarsak kıyaslayalim tahtada alayimizi kucakladilar.

200 milyon Euro yatırım yapıldı deniyor görülen oki yatırım ölü yatırım.

Bu tahtada benim gibi 2 yıldır mal taşıyıp hammallik yapan herkes bu borsayı bilmiyo.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yeter ki bu kadar sıkıntı arasında komiklik olsun insanlar gülsün bence sıkıntı yok.
    Komiklikse komiklik güldürebiliyorsam ne âlâ...

Hariçten gazel okuyorsun şu an. İstersen kendini daha komik durumlara düşürme.

8. Tümosan (tmsn) parsanı ikiye katlayacak yakında 74 ü geçti.Helal olsun patronuna adam yatırımcısını koruyor bizimki de sıka sıka milletin üç beş lotunun peşine düşmüş kan kusturuyor aradaki patron farkı

Sayfa 739/991 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •