Sayfa 74/178 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 585 - 592 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    Aynen öyle sn keko ,
    günlerdir aklım da ges ile ilgili şirket acil eylem planı aksiyonu açıklasa ,hisse çok güzel olur.
    twiteer hesaplarında bilgi veren dostlar var...tabi henüz kap haberleri olarak bir şey yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. teknosada ges ile ilgili haberler düşerse veya satışı ile ilgili haber parçacıkları düşerse bu hissenin o vakit yıllık cirosu kadar olan 16 milyar tl değerlerine (80 tl ) çıkabileceğini düşünüyorum...tabi bu şu anda sadece bir temennidir...yalnız bu temenninin de gerçekleşme ihtimali var...bu iki haberde teknosa ralliye girebilir...öncesinde güzel ,çarpıcı bir bilanço iyi gelir..olası agresif çıkışlara bir temel oluşturur...nasip nasip nasip....sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Ne hikmetse hissenetin modu çok düşük..olanca tecrübelerimle ve gücümle gayret sarf ediyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Ne hikmetse hissenetin modu çok düşük..olanca tecrübelerimle ve gücümle gayret sarf ediyorum..
    Maalesef burası baya geride kaldı diğer platformlara göre. Ama işi bilenler burada yazıyor ve burayı okuyor önce.

Emeğine sağlık

5.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Maalesef burası baya geride kaldı diğer platformlara göre. Ama işi bilenler burada yazıyor ve burayı okuyor önce.

Emeğine sağlık
    Teşekkür ederim senin de emeğine sağlık..

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Ne hikmetse hissenetin modu çok düşük..olanca tecrübelerimle ve gücümle gayret sarf ediyorum..
    👍 emeklerinize sağlık

7. Borsanın kalbi artik forumlarda değil, twetter da atiyor. Yeni gelenlerin forumlardan falan haberi yok. Onlar twetterdan başka yere ihtiyaç duymuyorlar. Biz eskiler vazgeçmiyoruz buradan.
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Borsanın kalbi artik forumlarda değil, twetter da atiyor. Yeni gelenlerin forumlardan falan haberi yok. Onlar twetterdan başka yere ihtiyaç duymuyorlar. Biz eskiler vazgeçmiyoruz buradan.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok doğru ancak kaliteli yatırımcı da bu sayfalarda..

Sayfa 74/178 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •