Sayfa 74/88 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 698 madde; 585 - 592 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

"Demek ki iki aylık silkeleme sürecinde iyi mal toplamışlar.Haberler peş peşe gelir artık......."
    Buna vurgu yapmıştım,hisse toplanıyor diye,,
    Kap haberlerini patlatırlar artık.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Arkadaşlar! Tavanımız hayırlı olsun.Borsaya akın akın geldiği söylenen yeni yatırımcılar da hisseye yavaştan girmeye başlar artık.

3.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Tavanımız hayırlı olsun.Borsaya akın akın geldiği söylenen yeni yatırımcılar da hisseye yavaştan girmeye başlar artık.
    inşallah..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Kimselerin olmaması çok iyi
    Mndrs 2.70 den almıştım
    3.70 oldu kimse yok
    4.70 oldu kimse yok
    Bu böyle 9 liraya kadar gitti
    10 lira üzeri oldu
    Ana baba günü gibi oldu ..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

ben 1. tavanda döktüm kendimi ama geçici 2. tavanınız hayırlı olsun bende çok beklemiştim. yolunuz açık olsun firmanın brüt karlılığı çok iyi ama tekrar geleceğim )

aydem daha iyi yerleri hakediyor bence çok iyi borç ödemeye başladı bir süre sonra sağlam yatırımlar olacaktır.

yakın takip ediyorum Tekrar görüşmek üzere üst kanalda devam
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    Kimselerin olmaması çok iyi
    Mndrs 2.70 den almıştım
    3.70 oldu kimse yok
    4.70 oldu kimse yok
    Bu böyle 9 liraya kadar gitti
    10 lira üzeri oldu
    Ana baba günü gibi oldu ..
    Bir hisse alacaksam, önce yorumların sayısına bakarım. Bazen aylarca yorum yapılmamış hisseler bulunca altın bulmuş gibi olurum. Aydem,Qua, Reysaş lar gibi gibi.
    Haddini aşan, zıddına döner.

Tavanımız hayırlı olsun arkadaşlar,,şu an Take off dayız.Rokete bağladı,,,,hayırlı olsun.tavanda 3 milyonun üstünde alıcı var.
    Bofa nın haftalardır sıkmasının sebebi belli oldu sanırım.Yeterince keseyi dolduramamıştı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Gwindden 5 kat daha fazla kurulu gücü olmasına rağmen ondan 7 tl geri kalması normal değil.
    Temel analiz yalan söylemez,,eninde sonunda yapacağını yapar.

Sayfa 74/88 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •