Sayfa 74/578 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 4617 madde; 585 - 592 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş.'nin bedelli sermaye artırımı yeni pay alma hakkı kullanım süresi sonunda kalan B grubu payların Borsa İstanbul A.Ş.(‘BİST') Birincil Piyasası'nda, A grubu imtiyazlı payların Şirket merkezinde talep toplama yöntemi ile 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde satışı yapılmış ve tüm paylar satılmıştır.
    2.427.820,798 TL nominal değerli B grubu payların BİST Birincil Piyasa'da tamamı satılmıştır.
    682.776,589 TL nominal değerli A grubu imtiyazlı payların pay başına 1,48 TL'den satışı Şirket Merkezi'nde talep toplama yöntemi ile gerçekleşmiştir. Gelen taleplerin dağıtımı oransal olarak yapılmıştır.
    Pay Grubu***Talepte Bulunan Kişi Sayısı***Talep Edilen Pay Adedi***Dağıtılan Pay Adedi***Talebin Karşılanma Oranı (%)
    A Grubu İmtiyazlı**5***782.830,589***682.776,589*****0.8722

Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla...

5 Kişi A grubuna talepte bulunmuş, hatta fazlasını almak istemişler. Demek ki istedikleri bişiler var.

2. Her tarafı direnç olmuş, yesinler senin dirençlerini. Düşerken hiç destek bakmadın, çıkarken her adımı direnç oldu her nedense.
    1.60'a kadar gider diye düşünüyordum ama ilk kademede çuvalladı, dur bakalım kapanışı görelim de öyle kanaat getirmek daha sağlıklı olacak.
    Bol kazançlar herkese.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. 1.54 teki gap ı kapatması iyi oldu şimdi grafik daha da güzelleşecektir.
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Son 1 yılda getirisi % -22. Şimdi patron ve spek arkadaşları 1 yıl önce yukarıdan sattıkları kağıtları buralardan toplarlar... biraz hareketlendirir tahtayı. Siz ha gitti, ha daha da gitti demeden hızlıca milletin eline verir malları ve 1 sene yine hiç uğramaz buraya...çıkşa başladı mı elinizi çabuk tutun. Satış için tereddüt ettiğinizde çıktığı noktaya geri gelir...Yılda 1 veya 2 defa hareket yapar. benden söylemesi. Hepinize bol kazançlar.

5. 50 günlük HO suna geldi geçerse hareket hızlanabilir.alım,satım,tutum her türlü kararı kendiniz verin boş veya dolu gibi görünen tüm yorumlar aldatabilir.bol kazançlar.bende artık yazmadan izleme taraftarıyım.

6. [QUOTE=FURKAN37;1062214]Ben zaman daraldı düşüncesindeyim[/QUO Her gün yüzde dört olsun benim olsun

7. Hisse de hakim güç Deniz bank in tahtayı bugün kontrollü toplamaya başlaması çok önemli ve yatırım finansman karşılıklı al satla hacim yapıyor ...Bedelli kasaya girmesi yanı sirasıra kredi borçları kapatilirsa daha uzun bir yolumuz olabilir...

8. Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

Sayfa 74/578 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •