Onemli Gunler Banner
Sayfa 74/469 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 3748 madde; 585 - 592 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Yazı tura bile attıran Bes modeli de var mı honey acil ihtiyacı olanlara, sıkılanlara, tez canlılara falan ?)..

Tüm enstrümanları geçebileninden, inceden iyisinden $öyle..

2. Faizde 25 seviyesini 1-2 kez belirtmiştim ...Göstergeler SAT yönünde ve gayet ivmeli...Bu kapsamda eldeki fonların tahvil-bono fonlarına çevrilmesi mantıklı bir hareket tarzı olabilir...Ha keza Likit fonlar da güzel getiri sağlayacaktır orta vadede...Yıllık % 25, devletin verdiği de % 25...Etti sana % 50...Allah bereket versin, bana yeter abi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Fazla bile )

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku

Faizde 25 seviyesini 1-2 kez belirtmiştim ...Göstergeler SAT yönünde ve gayet ivmeli...Bu kapsamda eldeki fonların tahvil-bono fonlarına çevrilmesi mantıklı bir hareket tarzı olabilir...Ha keza Likit fonlar da güzel getiri sağlayacaktır orta vadede...Yıllık % 25, devletin verdiği de % 25...Etti sana % 50...Allah bereket versin, bana yeter abi...
    Yetkisiz abi;.
    Devlet her paraya %25 veriyor mu?

Bir yere kadar mı ?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5. Yıllık brüt asgari ücret tutarına kadar veriyor abi...Yukarısına yok...Da zaten dünyanın parası, 2 sözleşmede yuvarlak hesap 50 bin TL...Ahh olsa da yatırsak ertesi ayın son iş günü tık diye kendi hesabında 12.500 TL...

6. yıllık 6 defa fon değiştirme hakkı her takvim yılı başında mı yenileniyor yani 1 ocak?yoksa sözleşme başlangıc tarihinin yıldönümünde mi?bilen birisi cevaplayabilir mi acilen.

7.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    yıllık 6 defa fon değiştirme hakkı her takvim yılı başında mı yenileniyor yani 1 ocak?yoksa sözleşme başlangıc tarihinin yıldönümünde mi?bilen birisi cevaplayabilir mi acilen.
    sözleşme başlangıç tarihinin yıldönümünde..

8. teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    sözleşme başlangıç tarihinin yıldönümünde..

Sayfa 74/469 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •