Onemli Gunler Banner
Sayfa 741/788 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

2. Şirketimizin 27.12.2022 tarihinde yapılan Yönetim*Kurulu*toplantısında;

Sayın Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necmi ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyesi*Yavuz ARIYAN'ın istifaları sebebiyle boşalan*Yönetim Kurulu Üyeliklerine,*TTK' nun 363' üncü maddesi uyarınca, görev sürelerini tamamlamak ve yapılacak*ilk genel kurul toplantısında genel kurulun onayına sunulmak üzere Fulya ÇOLAK*ve Şeyda DEMİR'in atanmalarına karar verilmiştir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Şirketimizin 27.12.2022 tarihinde yapılan Yönetim*Kurulu*toplantısında;

Sayın Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necmi ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyesi*Yavuz ARIYAN'ın istifaları sebebiyle boşalan*Yönetim Kurulu Üyeliklerine,*TTK' nun 363' üncü maddesi uyarınca, görev sürelerini tamamlamak ve yapılacak*ilk genel kurul toplantısında genel kurulun onayına sunulmak üzere Fulya ÇOLAK*ve Şeyda DEMİR'in atanmalarına karar verilmiştir.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

Bir önceki yönetim , adese marketi batırdı , insaat işlerini yarım bıraktı.Sonucta ceplerini doldurup çekip gittiler:Ne güzel hayat değilmi.Yatırımcının sırtına binin , zararları yükleyin gidin.Yeni gelenlerde aynı türden olmasa bari:Haftalık yuzde 20 ye yakın düşüş pekte hayra alamet değil gibi
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by potaz34 Yazıyı Oku
    Bir önceki yönetim , adese marketi batırdı , insaat işlerini yarım bıraktı.Sonucta ceplerini doldurup çekip gittiler:Ne güzel hayat değilmi.Yatırımcının sırtına binin , zararları yükleyin gidin.Yeni gelenlerde aynı türden olmasa bari:Haftalık yuzde 20 ye yakın düşüş pekte hayra alamet değil gibi
    Aynen 2 yıla yakın beni süründürdü. Şimdi de 4 yukarıdan 3,50 altını gördü. Gene alım yaptım, akllanmadım herhalde... 3,40 olur mu göreceğiz. Güven vermiyor. Çolaklar yönetmeye devam ediyor....

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. 3,40 kırıldı. 3,38

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Aynen 2 yıla yakın beni süründürdü. Şimdi de 4 yukarıdan 3,50 altını gördü. Gene alım yaptım, akllanmadım herhalde... 3,40 olur mu göreceğiz. Güven vermiyor. Çolaklar yönetmeye devam ediyor....

Güvenmediğin şirkete yatırım yapmamalısın.

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Güvenmediğin şirkete yatırım yapmamalısın.
    Kâr eden, temettü veren, şirketler iyidir tabiki.
    O zamanlar 4 liradan 2,70 e düşmüştü. Çok düştü diye aldıydım. Meğer az düşmüş, 1 lira daha düştü.
    Satamadım da. Neyse yine de kâr ettim sattım! Ama o kâr 2yıl kaybın çeyreği bile değildi.
    Herkes kazanmak için giriyor. Ev araba parası kaybedenleri gördüm.
    Umarım bu fiyattan aşağı düşmez inşallah....
    Bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Kâr eden, temettü veren, şirketler iyidir tabiki.
    O zamanlar 4 liradan 2,70 e düşmüştü. Çok düştü diye aldıydım. Meğer az düşmüş, 1 lira daha düştü.
    Satamadım da. Neyse yine de kâr ettim sattım! Ama o kâr 2yıl kaybın çeyreği bile değildi.
    Herkes kazanmak için giriyor. Ev araba parası kaybedenleri gördüm.
    Umarım bu fiyattan aşağı düşmez inşallah....
    Bol kazançlar...

Borsanın altın kuralı ihtiyacın olmayan para ile yatırım yapmaktır.
    Satmadığın sürece kar/zarar etmezsin.
    Daha önemlisi nasiptir...

Sayfa 741/788 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •