Sayfa 742/991 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Dur bi dakika ya parsan bu niye gitsin. Beklesin biraz daha. Holdinglerde, bankalarda, sanayi şirketlerinde ve diğer hisselerde satışa geçeyim nakit gelsin bunlar bu hisseyi burada tuttukça portföyü full parsn yaparım bekletsinler bence ya acelesi yok. 2018'den beri bekliyor zaten 2-3 hafta daha istiyorum çok mu
    Evet buna itirazım yok.Benimde elim onlarla dolu. Burdaki pozisyonumu 10x arttırırım onlardan çıkarsam

2.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Evet buna itirazım yok.Benimde elim onlarla dolu. Burdaki pozisyonumu 10x arttırırım onlardan çıkarsam
    Vay be bir "enayi" benmiyim Full+Full Parsan 😀

3. Tahtadakiler sadece Mıçsa yine iyi bezden sızmaya başladı.Haberleri var mı emin değilim.

Ya sevgili Deep sonra bana kızyorsun ben 48 yaşındayım 30 yıla yakın bu işin içindeyim.Hiç hayatımda hesap verilebilir bir ortam görmedim.O durumu bu ülkede finansal piyasalarda benim torun bile göremez.Bu hesap verilebilir ortam için yatırım yapıyorsan hiç kendini yorma. Ben yapmam gerekeni yaptığım için piyasadayım.

Hepiniz züürt tesellileri yapıyorsunuz. Sevgili Vallis sana * 10 yaptırdıklarında o malı ; gelir buraya sabah akşam ağlarsın. Bak o zaman pivot noktaları da arada bin lot alıp vermende kurtarmaz.

Bir gün bu piyasa ile bu trendin sonunda geçici süre işim bitsin o zaman yazarım bazı şeyleri o zaman tartışırız.

Ayrıca herkes istediğini yazsın kimsenin kimseye kızma hakkı yok.Bu kızan bende olsam

Benim bu saatten sonra kızacaklarım 1 Patron 2 Tahtacı.

Başkası sıralamaya giremez artık.Açıkçası herkese dar gelende bana bol gelir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Vay be bir "enayi" benmiyim Full+Full Parsan ��
    Full+Full parsn 1 e 1 kredi demek.Bence yanlış ifade ettin sanırım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Vay be bir "enayi" benmiyim Full+Full Parsan 😀
    Bir kaç gün sonra ben Full Parsan yapmıştım yazıları görebiliriz gibi geliyor bana.

Bende beni kanırtacaklarını biliyorum ve o yüzden dalmıyorum.
    Bugün bile baksana 3 5 birşeyler aldık açıkcı mı diye bekliyor.
    Babayı satarım çok beklersin.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Full+Full parsn 1 e 1 kredi demek.Bence yanlış ifade ettin sanırım.
    Kredi ile işim olmaz,donuma kadar Parsan dayım daha doğru bir ifade olur belki.

elimde yürümeyen bir bntas birde bu uyuz kaldı. çok uğraştıran asels ve vestl bile yürüdüler

Sayfa 742/991 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •