Sayfa 743/1032 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Muhtemel olumlu senaryolar
    -3.çeyrek bilançosunun beklenenden iyi gelmesi
    -Sayın Hakan Atilla'nın serbest bırakılması
    -Amerika ile İran'a ambargo konusunda anlaşılması
    -Ofac'ın Halkbank'a ceza kesmeyeceğinin anlaşılması
    -Mardan otelin satılması
    Bunlar benim aklıma gelen hisseyi olumlu etkilemesini beklediğim muhtemel gelişmeler. Tüm Halkbank hissedarlarına iyi akşamlar
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Günlükte dikkati çeken bir durum sözkonusu gibi...önceki düşüş trendlerinde arkasi arkasina net 3/4lü kirmizi barlar oluşurken...burunson olayi sonrasindaki suregelen dusus trendinde her kirmizi barin arasinda yesil barli gunler olusmus...bu da bu son dususte acaba toplayici bir egilimmi var suphesini yaratmakta...suphenin gercekligini zaman ortaya cikaracak elbet...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Sn illim
    Son gelişen Brunson sonrası oluşan barda değişik bir formasyon demişsin. Toplayıcı bir eğilim demiş sin. Bence dediğin bir yerde doğru bana göre, çünkü bronsun sonrası işlem hacmi de baya arttı. Toplayıcı eğilimi destekler bir olay bence.

Ancak hisse hala çoğu yatırımcıyı ürkütmus durumdadır ve hisseye girebilmek için hisse için iyi olabilecek net şeyler görmek istiyorlar gibi.

Hala belli bir kanal içinde al sat yapan çok kişi var. Yabancı tekrar alım yönünde iyi bir karar alırsa, hissenin çıkacağı düşüncesindeyim.

Çok ucuz olmamız da başka bir neden. Banka üzerindeki çok dillendirilen su OFAC mevzusu bir netliğe kavuşur da ortadan kalkar ise, banka en azından bir baskıdan kurtulur. Ederinin yarısına kadar yükselebilir. Bu da gereğinden fazla uzadı bence. Şu tüm olanlar benide bıktırdi aslında. Maliyet i kurtarıp satmayı düşünüyorum artık.

Sonrasinda Amerika ile işler yoluna girerse asıl yükseliş hareketinin o zaman başlayacağı düşüncesindeyim. Bu işler ne zaman yoluna girer bunu kestiremiyorum. Çünkü Suriye meselesi var, İran meselesi var. Bu işler de baya karışık durumda.
    Şahsi düşüncem dir. Tavsiye içermez

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Günlükte dikkati çeken bir durum sözkonusu gibi...önceki düşüş trendlerinde arkasi arkasina net 3/4lü kirmizi barlar oluşurken...burunson olayi sonrasindaki suregelen dusus trendinde her kirmizi barin arasinda yesil barli gunler olusmus...bu da bu son dususte acaba toplayici bir egilimmi var suphesini yaratmakta...suphenin gercekligini zaman ortaya cikaracak elbet...

Arkadaslar arada yesil barlar olustu cunku algi Brunson olayi sonrasi gorece daha iyi yani cok dustu alalim diyen saflar mala giriyor... Mal toplanmis mi anlamanin en kolay ve basit yontemi yabanci takasina bakmak - ki aynen yerinde sayiyor..

Hepimiz ac tavuk kivamina geldigimiz icin kendimizi ara sira dari ambarinda zannediyoruz... Allah sonumuzu hayir etsin...

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Oteki bankalarlar karsilastirinca artik bir spesiyalligi yok. OFAC olsa olsa operasyon icin kullanilir, kalici olmaz benim tahminimce. Ulkenin durumu, disarisinin durumu belli. Oteki ceza yeyenler atraksiyonunu guzel bilanco getirince yapmis, OFAC dusunce degil. Tamamen siyasi olaylar, ben kusacagim artik bu kadar siyasetten.
    OFAC isi cozulunce Fair Value suna dogru hareket baslar.. 10 sa 10 20yse 20 5se 5...

6.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Arkadaslar arada yesil barlar olustu cunku algi Brunson olayi sonrasi gorece daha iyi yani cok dustu alalim diyen saflar mala giriyor... Mal toplanmis mi anlamanin en kolay ve basit yontemi yabanci takasina bakmak - ki aynen yerinde sayiyor..

Hepimiz ac tavuk kivamina geldigimiz icin kendimizi ara sira dari ambarinda zannediyoruz... Allah sonumuzu hayir etsin...
    bence uslubunu duzeltmelisin. her turlu ihtimal elbette mevcut; ustelik siz burunson salinmasi oncesi "çok net birakilmayacak" demistiniz ve bu netlik nerden cikiyor diyenlere daha sonrasinda ozur bile dilememisken bukadar kallavi yorum gücünüz olması sabah buhranligi olsa gerek...tekrar ediyorum herturlu ihtimal elbette mevcut kimse gelecegi okudugunu iddia edemez etmemeli de, sadece ipucu aramaya calisiyoruz çoğu ters köşe olsada...üstelik ters köse oldugunu kabul ederek ��
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bence uslubunu duzeltmelisin. her turlu ihtimal elbette mevcut; ustelik siz burunson salinmasi oncesi "çok net birakilmayacak" demistiniz ve bu netlik nerden cikiyor diyenlere daha sonrasinda ozur bile dilememisken bukadar kallavi yorum gücünüz olması sabah buhranligi olsa gerek...tekrar ediyorum herturlu ihtimal elbette mevcut kimse gelecegi okudugunu iddia edemez etmemeli de, sadece ipucu aramaya calisiyoruz çoğu ters köşe olsada...üstelik ters köse oldugunu kabul ederek ��
    Dostum yanlis anlama ac tavugun onde gideni benim hatta ayran bile birakmadi bu namussuz Halkbank bende..

Dogrudur - Brunson cikmayacak dedim hatta bunu mumkun mertebe kopurttum.. Bunun temel sebebi aslinda beklentiyi dusurmekti - cunku eger olaydi da salinmayaydi (ki normal hukuk isleyisi icinde olmasi gereken buydu) simdi 5 lerde surunuyor olurduk dolar da 8 lira olurdu... Allahtan is o raddeye gelmedi...

Ama dedigim gibi mal toplaniyor gorusune katilmiyorum - toplansa belli eder... Yabanci orani ayni Accumulation / Distribution gostergesinde iyilesme yok... Surunmece devam yani..

8. malesef bir yandaş şirket bile olamadık devlet kağıdımız yerlerde ama yandaşlar paraya para demiyor.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...stiyor-/212234

teknik olarak halkbank ve halkbank gyo önü açık 50 günlük altına iniş fake kaldı.

halkbank gyo iyi günler diler

Sayfa 743/1032 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •