Sayfa 743/992 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Vay be bir "enayi" benmişim Full+Full Parsan 😀
    Bende varım merak etme tek portfoy sıkıntısını yaşadım ama bu saatten sonra inşallah karşılığını alırız

2. Sevgili Lunar abi, Benden büyükmüşsün ben de 42 yaşındayım. Ara ara tatlı sürtüşmelerimiz oluyor ama hepsi bu patron yüzüden. Her zaman söylüyorum profesyonel değilim ama ben de 20 senedir borsadayım. Çarkları, dümenleri neyin ne olduğunun gayet farkındayım. Ama sen de farkındasın ki bunların yaptığı iş değil. Bazen sıtkım sıyrılmıyor değil belki saçmalıyorum ama lafın gelişi gidişi değil 10 yılı aşkın süredir bu hissedeyim. Herşeyi de burdan açık açık yazamıyoruz bunu da bil isterim.

Benim de kızdığım bu ikisinden ibaret kimseye kötülüğüm dokunsun istemem. Ama artık burdaki birçok arkadaş ne istediğini niye beklediğini gayet iyi biliyor. Bilmeyenler de araştırır eski sayfalara bakar yazılan yazıldı çizilen çizildi. Arada birbirimize de takılmayacaksak hiç yazmayalım olsun bitsin.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ya sevgili Deep sonra bana kızyorsun ben 48 yaşındayım 30 yıla yakın bu işin içindeyim.Hiç hayatımda hesap verilebilir bir ortam görmedim.O durumu bu ülkede finansal piyasalarda benim torun bile göremez.Bu hesap verilebilir ortam için yatırım yapıyorsan hiç kendini yorma. Ben yapmam gerekeni yaptığım için piyasadayım.

Bir gün bu piyasa ile bu trendin sonunda geçici süre işim bitsin o zaman yazarım bazı şeyleri o zaman tartışırız.

Ayrıca herkes istediğini yazsın kimsenin kimseye kızma hakkı yok.Bu kızan bende olsam

Benim bu saatten sonra kızacaklarım 1 Patron 2 Tahtacı.

Başkası sıralamaya giremez artık.Açıkçası herkese dar gelende bana bol gelir.

3. Takılalım takılalım da hani ne oldu senin endeks 3050-3200 hedefi. Yalan mı oldu.Çıkart bakim arkadaşlarına attığın bir wp mesajı daha.Elbet bizim yorumumuz da şaibe götürmeyecek şekilde birinin elinde vardır.

Başkalarını bilmem ben patrona gerekenleri iletsinler diye gereken kişilere herşeyi zamanında dedim.Varsa da çevrelerinde benden daha iyi diye dinledikleri biri şapa oturdular.Şimdi Tevfik abime hürmetler ederim.

Bir de insan utanır ya ; benim şirketimden biri ayrılacak millet onu başka şirketin Kap'ından öğrenecek.Tevfik abimiz gerçek hayatı arkana Beşiktaş gücünü alıp kongre de Bankalara posta koymak sanıyor herhalde.

Bak Tevfik abi bir tane Lunar çıkar gk da ya da BJKaş divanında karşına sonra kem küm boğazın düğümlenir cevap veremezsin.

2 kişinin bildiği sır sır değildir.Hele senin bu hisse de yaptığın iş hele hiç iş değildir.Hani o dedirttiriyorsun ya birilerine biz hisse fiyatları ile ilgilenmiyoruz ;

1 Bu zamana kadar ilgilenmiyorsanda paşa paşa ilgileneceksin.

2 Bu PARSN benim şirketim olacak şu ekrandan geçen fiyata başkalarına alım imkanı tanıyacağım.Aklımı peynir ekmekle yemem lazım.

yapma bak bu gittiğin yol yol değil.Kime icazet verdinizse ya da kime danışıyorsanız Piyasayı okumaktan sınıfta kaldı. Hani bilmiyorsanız haberiniz olsun.

Ha yazdıklarımda zorunuza gitmesin önce güzellikle dilimin döndüğünce size anlattım.Belli ki takmadınız ki beni bugünler yaşanıyor maalesef.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. En son GK'da yatırımcılar hisse fiyatı düşük filan diyince patronda bizimle alakalı degil tüm borsa fiyatları düşük gibi bir söz etmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Onu dediklerinden bu güne İsctr x3 Tmsn x9 bist x2 3 yaptı

parsanmı :D %20 anca yaptı

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    En son GK'da yatırımcılar hisse fiyatı düşük filan diyince patronda bizimle alakalı degil tüm borsa fiyatları düşük gibi bir söz etmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Onu dediklerinden bu güne İsctr x3 Tmsn x9 bist x2 3 yaptı

parsanmı :D %20 anca yaptı
    Onu da dedim bu piyasa şöyle şöyle olacak o zamanda mı bunları diyeceksiniz diye.BİST100 cinsinden grafik bakmayı bilen herkes çuvallamanın boyutlarını çok net görür.Bunun savunulabilecek bir tarafı da çoktandır kalmadı.

Bu topicte arşivde var Tahtacı abimize bile gerekeni yazdım.Ama o da kayda almadı bizi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Beni tanımadığın için bunları söylediğini düşünüyorum. Ne ben isterim ne de o atar bana bizim muhabbetimiz bizim aramızda genellikle.

Bu arada geçen attığım mesaj başka bi arkadaşın aynı mesajı tamamen emin olduğumda ayrıca atmıştım.
    Hemen baktım buldum ekran görüntüsü aşağıda. Teyid ettirebilirsin 3,100'lerdeyken 3.200'de durmayacağı belliydi.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Takılalım takılalım da hani ne oldu senin endeks 3050-3200 hedefi. Yalan mı oldu.Çıkart bakim arkadaşlarına attığın bir wp mesajı daha.Elbet bizim yorumumuz da şaibe götürmeyecek şekilde birinin elinde vardır.

7. O zaman kasaya masaya bol şans. İyi olan kazansın ama 3550-3600 de geçilirse bir revize daha kabul etmem.Ben nereden bilecem parsn hariç diğerlerini verdin belki???

Ha bak öyle cücük portföyü resmetmişsin geçen buraya ben onları falan da yemem uyandırayım seni. ))

Benim 1 oda dolusu ordino yazdığım günler oldu.Kimlerin ordinoları olduğunu falan da yazmamayım burada.

8. Bu arada samimi bi soru. işc'yi çift hanelerde satmayı düşünüyorum senin öngörün nedir? Aynı hisseden sende olduğu için soruyorum. Maliyet 4,40 temmuz başında aldım...

Sayfa 743/992 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •