Onemli Gunler Banner
Sayfa 745/967 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Yanlış anlamayın ama siz bu firmanın sahibimiydiniz?
    Kimin nerden, nasıl, ne kadar, neden aldığı konuaunda önce size mi danışmalılar?
    Pardon kusura bakmayın, alırken size sormayı unutmuşuz

2.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Yüzde oniki artı buradan alınır mı arkadaşlar
    ????

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    ????

??
    Bu sorduğum sizden izin almak değil, danışmak fikiri olan değerli arkadaşların fikirlerini almaktır sayın zhero,

aradaki farkı görün ve bunu ne amaçla eklediğinizi de anlamadım açıkçası..

4. Buradan alınır mı sorusunu sorup 2 gün sonra size mi soracağım da tezat gördüm sadece. Hisse alırken kimseye sormazsınız. Kimse de sizin için yorum yapmak zorunda değil. Pasta derinlik kademe paylaşmak zorunda da değil. 150 den 250 ye gelen kağıda trade için giren kişinin anlık bilgi almadan bu işi yapması kör döüşüdür. Umarım kazanırsınız ve herkes kazanır. Bol şans

5.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Buradan alınır mı sorusunu sorup 2 gün sonra size mi soracağım da tezat gördüm sadece. Hisse alırken kimseye sormazsınız. Kimse de sizin için yorum yapmak zorunda değil. Pasta derinlik kademe paylaşmak zorunda da değil. 150 den 250 ye gelen kağıda trade için giren kişinin anlık bilgi almadan bu işi yapması kör döüşüdür. Umarım kazanırsınız ve herkes kazanır. Bol şans

Burada sizin anlamadığunız şu.. Bir kişi pasta varmı diye soruyor, başka birisi gelip burada pasta olmaz kek olur, şurdan gelmiş kağıdı neden aldın, kime sordun diyor, bir başkası geliyor ben yazacaktım iyiki yazdın diyor.. Arkadaş şirketin sahibimisiniz, spek sizmisiniz, buranın tapuau sizde mi, sahibimisiniz? Pasta istemiş adam ne var bunda, gücüne gittiyse yazMa hiçbirşey, bu kadar mı egolar tavan?

Bende insan gibi bilgi sahibi varsa, cevap vermek isteyen varsa yazar diye alınır mı diye sordum, bu da sizin mi zorunuza gitti. Biri çıkıp alınmaz buradan deseydi yada sen bilirsin deseydi de olurdu, hiç kimse yazmamış zaten, yazmadığı için de ben ortalığı ayağa kaldırmıyorum neden cevap vermiyor kimse diye, değil mi? Ancak birileri çok kızıyor birisinin pasta istemesine. gülünç gerçekten çok gülünç..

Ve son olarak haklısınız kimse pasta derinlik vs paylaşmak zorunda durumunda olmamakla beraber kimseyese paata istedi diye kızmak, azarlamak ve linç girişiminde bulunmak haklılığında da değil değil mi?

Dediğiniz gibi hakeden herkes kazanır umarım

6.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Burada sizin anlamadığunız şu.. Bir kişi pasta varmı diye soruyor, başka birisi gelip burada pasta olmaz kek olur, şurdan gelmiş kağıdı neden aldın, kime sordun diyor, bir başkası geliyor ben yazacaktım iyiki yazdın diyor.. Arkadaş şirketin sahibimisiniz, spek sizmisiniz, buranın tapuau sizde mi, sahibimisiniz? Pasta istemiş adam ne var bunda, gücüne gittiyse yazMa hiçbirşey, bu kadar mı egolar tavan?

Bende insan gibi bilgi sahibi varsa, cevap vermek isteyen varsa yazar diye alınır mı diye sordum, bu da sizin mi zorunuza gitti. Biri çıkıp alınmaz buradan deseydi yada sen bilirsin deseydi de olurdu, hiç kimse yazmamış zaten, yazmadığı için de ben ortalığı ayağa kaldırmıyorum neden cevap vermiyor kimse diye, değil mi? Ancak birileri çok kızıyor birisinin pasta istemesine. gülünç gerçekten çok gülünç..

Ve son olarak haklısınız kimse pasta derinlik vs paylaşmak zorunda durumunda olmamakla beraber kimseyese paata istedi diye kızmak, azarlamak ve linç girişiminde bulunmak haklılığında da değil değil mi?

Dediğiniz gibi hakeden herkes kazanır umarım
    Haklısın

7.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Haklısın

Anlayışınız için teşekkür ediyorum. İyi geceler syn zhero

8. Günaydın.İyi haftalar

Sayfa 745/967 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •