Sayfa 746/956 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
     Alıntı Originally Posted by YS&BHR Yazıyı Oku
    isbankasi online bankacilik islemlerinde yatirim bolumunde temettu/ruchan bolumune girerek bankaya talinatinizi bildirmeniz gerekiyor. ruchan hakkinizin tumu ya da bir kismi icin o size kalmis talimat verdiginizde vadediz hesabinizda dahi olsa otomatik olarak yatirim hesabiniza alinir ve bloke konur taki islemlerin sonuclandirilacagi 30 nisan aksamina kadar 1 mayis sabahi da birlesirler e ile. talimat verdiniz ama diyelimki vazgecmek istiyorsunuz bunu da yine belirttigim bolumden 24 ne kadar iptal ederseniz bloke cozulur.

ama bu islemleri ios yada android uygulama ile yapamazsiniz cunku web uygulamada yatirim menusunde bunu gormezsiniz. sadece online bankcilik ile isbankisina girdiginizde bu islemleri yapabiliyorsunuz.
    ...Önceden talimat verildiyse süreç bazen zamanı gelmedende sana hisse payı verebiliyor,başıma çok geldi,erken oldumu hisse kontrolü çok daha kolay oluyor alım,satım için.

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bulursan al, kaçırma. Bölünme öncesi 5'in altında bir rakam olur. Ha, yakın bir zamanda 4'lü fiyatlardaydı, o da bir gerçek.
    Teşekkürler bol ve bereketli kazançlar

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
    Merdiven basamaklarına dikkat edilmesi lazım,ilk merdiven bölündükten sonra 2.30,buradan aldığı hızlan 2.87 göstermişti,geri dönüşünde 2.58-70 arasından duraksadı,yani oyalandı,60 merdiveni beğenilmedi 50 denemesi yapıldı,ama bu merdiven çürük olduğundan 2.40 basamağı devreye girdi,şimdi buralarda oyalanıyor,altı zaten 30,ilk çıkış noktası,burada kurt,çakal,vs guruplarının yoğunlaştığı yerdi,zaten benimde 2.30 stoploss koyduğum yer,ama buraya indreceklerini sanmıyorum,2.40 seviyesinden bir atraksiyon yapabilirler 2.60 üstüne,bu arada endexside gözden kaçırmamak lazım,bugün 1200 puan satıcılı !!!...ytd.

4. Aslında rüçhan T+2'sinin T+0 yapılması, yani takasın gün sonunda ilan edilmesi gerekir. Pazar kapandıktan sonra ne yapalım T+2'yi. SPK bunu düşünmeli bence.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Merdiven basamaklarına dikkat edilmesi lazım,ilk merdiven bölündükten sonra 2.30,buradan aldığı hızlan 2.87 göstermişti,geri dönüşünde 2.58-70 arasından duraksadı,yani oyalandı,60 merdiveni beğenilmedi 50 denemesi yapıldı,ama bu merdiven çürük olduğundan 2.40 basamağı devreye girdi,şimdi buralarda oyalanıyor,altı zaten 30,ilk çıkış noktası,burada kurt,çakal,vs guruplarının yoğunlaştığı yerdi,zaten benimde 2.30 stoploss koyduğum yer,ama buraya indreceklerini sanmıyorum,2.40 seviyesinden bir atraksiyon yapabilirler 2.60 üstüne,bu arada endexside gözden kaçırmamak lazım,bugün 1200 puan satıcılı !!!...ytd.
    Herkesin planı farklı demek! Sizin stop noktanızın biraz üstü benim start noktam. Bir de Afyon tahtasında bölünme sürecinde endeksin nasıl olduğunun ne önemi var? Endekse bakacaklarını sanmıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    tahtayı boş verinde bakın petrol her seye ragmen dusuyor endex fena dusecek demedı demeyın!

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    tahtayı boş verinde bakın petrol her seye ragmen dusuyor endex fena dusecek demedı demeyın!
    15 gündür düşse diye bekliyorum ama düşmüyor yüzde 80 nakitteyim bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Brent 22,normali 8 dolar,arada uçurum var,normali 8 dolar oluşu ilginç,neredeyse su fiatı,2008 krizinde 20 altına bile inmemişti,ama bizde akaryakıt fiatlarına hala bindirim var,koyun çok olunca kuzusıda çok olrmuş,bu fiatlara göre akaryakıt fiatları 3 olması lazım benzin mazotta,zaten altı olmaz,çünkü 2.90 vergisi var üzerinde...Gelde bu vaziyette ülkede yatırım bekle.

Sayfa 746/956 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •