Onemli Gunler Banner
Sayfa 75/563 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 593 - 600 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. kusura bakmayın da bu hıssenın savunulacak bır tarafı yok endeks 93,000 hisse 1,90 dı.. herkes öğrend. bu tarıhlerde kimseye hisse önermedım denıyormuş ama..endeks bugun 106 bin hisse acaba 1,90 denesemmı diye düşünuyor ayrıca tahtacının yaptığı al satı kımse yapmıyor..çökmek buysa hisseye evet çökmüşler..

2. hisse de tek yapılan doldur boşalt hısse bugun %20 yapsa bıle yatırımcısı endeks çıkarken aval aval baktı %7-8 lik çıkışlarda çoştu sonra gene kenara oturdu çunku al sat yapmakta yasak ben 1,84 alış -1,86 satış gıden 30-35 gun oldu çökmek buysa bunlar çökülen hisse görmemiş

3. yazılanları okudum da yok şu çok aldı şu çok sattı..ordan satma burdan alma borsaya çökecez..çökecez de çökecez tek 1 hisseye çökemıyorsun garantı çok satıyormuş osmanlı söyle yapmış otun oynuyorum de gitsin be ağa

ya da hiçbir şey deme millet bildiğinı yapsın ...nasılsa ky yok takıp eden

4. Anlatamazssin REBEL bunlar kíćıkırık taşeron lar gir bak bı kuşlu sitede öyle bı anlatıyorlar ki halbuki bı b.k yok ADAM SANİRSİN kağıdı 1 liradan almış 20 lere götürmüş gibi karizma yaptirtiyolar oysa o ovenler hepsi teşkilat

5. hiç ky yokmu araların da şahsen tanımam tahta yapıcıyı ama eskıden bu sıtede yazardı oldukça bılgılı ve saygılı bırı dıye hatırlıyorum bırı ama kımseye koklatacağını sanmıyorum..çunku endeks 93,000 ıken reklamı yapıldı (yok deselerde yapıldı bende gördum duydum) fıyatı 1,90 idi 1,97 gördu mal gömüldü şimdı yok garantı çok satıyormuş yok osmanlı çok kıpırdamışmış yok a1 şuymuş şu buymuş liseli ergen muhabbetı ..2 lira ustu gelır bız demedık mı derler laaa gıtmeyen senedmı kaldı endekste çıkarın kafayı kumdan ağada para yok ders o anlaşılan

6. Ky olmaz abi 14 bin takip edeni var TAhminim 50-60 kişiyi kazandiriyo diğerleri noluyo bilmiyom belki de iyi biridir günahını da almayakta ama incele COK ERGEN muhabbetler durmadan bı õvgú

7. al denmemiş-yorum yapılmamış ve kımse borsa için takıp etmıyormuş bu hıkayeye gerçekten ınanıyorsa elını ayağını öpelim ..ama 2 taban yaptır sana yarısı sövemezsse boşa yaşamışız..

8. neyse ben sattım boşa gecen 40 gun ve çıkan 15 bın puan endeksle yerınde sayan kağıtta dolayı kızgınım...araştırınca gördum bılsem almazdım zaten.. ama senı takıp eden adam borsa için takıp etmıyorum dıyorsa sen de bunu yıyorsan hadı ordan ağa derler..bız gıdıp kumdan oynayalım.BORSAYA ÇÖKECEKMIŞLER YAV BIR HISSEYE ÇÖKEMEDİN GARANTI OSMANLI HESABI YAPIYORSUN..HİSSEYI HAMUDUYLA ALSAN NE OLUR.

Sayfa 75/563 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •