Sayfa 75/689 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Evvelki gün 90.000 satış bekliyordu; sonra tüm satışlar alındı ve akşama tavanda 700.000 lot beklemeye başladı.
    Dün tavanda 150.000 satış bekliyordu; sonra tün satışlar alındı ve akşam tavanda 1.000.000 lor beklemeye başladı.
    Bugün de açılışta 200.000 satış bekliyor.

Artık gerçekten birleşme vb haberi bekleyenlere inanmaya başladım. Hatta dökülen onbinlerce lot da havada kapılarak tavan tavan gitmeye devam ediyor zira.

Ytd

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    Krtek sayfasında da derinlik paylaşır mısınız

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. uzaya mı gidecek böyle ? Düzeltme yapmadan gidiyor devamlı

4. Sn desenat ve tatarramazan; ara ara gün içi eşleşme ve tavanda bekleyen lot sayılarını paylaşabilir misiniz?

Tahminim hissede topu topu 3-5 eski yatırımcı kaldık. Belki siz bile çıkmış olabilirsiniz ama bizim 3 lü 4 lü fiyatlardan maliyetler, hisse de böyle toplu hızlı bir plan içinde tavan serisi yaparken maliyetleri gelmesini bekleyeceğiz olabildiğince.

Ara ara paylaşımlarınız bizi mutlu edecektir. Teşekkürler şimdiden.

5.  Alıntı Originally Posted by ejderha Yazıyı Oku
    uzaya mı gidecek böyle ? Düzeltme yapmadan gidiyor devamlı
    Ben de bekledim 0,50 - 0,60 ta iken ama dümdük gidiyor. Böyle planlamış planlayanlar demek ki.

Transtürk ün 0,18 den 1,80 e dümdüz tavan tavan gitmesi gibi.

Eski yükseliş hareketinde de esems 4 tlye b yle dümdüz gitmemişti. Zaten artık o yüzden birilerinin bilinçli götürdüğü kendini cozutmaya başladı. Bakalım

Kardeş krtek sayfasını bulamadim,

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Sıkıntı yok arkadaşlar eşleşme artıda 40 bin şuan akşama 500 bini geçer bekleyen

yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok arkadaşlar eşleşme artıda 40 bin şuan akşama 500 bini geçer bekleyen

yatırım tavsiyesi değildir
    Çok teşekkürler bilgiler için.

Sayfa 75/689 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •