Sayfa 75/639 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 593 - 600 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    ne deyim gardaş allahından bulsunlar belki bi çoğumuz satamayacağız bile kapanıp gidecek bende bi 20 bin lot sevgi hastanesi var 20 sene oldu alalı kağıt kapandı gitti sistemdende silmiyolar ikide biyo karşıma cıkıp duruyo
    Eyvah eyvah seninde mi el attığın tahta kapaniyor😂😂😂 benim de atacak ve artog kapandı ama ben paçayı kurtarmistim. Bunun akıbeti ne olur Allah bilir ...

Ya büyük bir darbe yiyeceğim ben de borsa hayatına elveda diyeceğim ya da kara geçip akpaza elveda diyeceğim...

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Biz bunu anlatmaya çalışıyoruz... kaç kişinin düzenini huzurunu bozdunuz ey Akyürek ailesi!!!

Yüce Allah elbette bunların hesabını soracak...

Benim manevi ve maddi olarak kendime gelebilsem için bu hisseyi 2.5 liraya satmam gerekirse ki bunların yüzünden girdiğim zarar çektiğim stres gitsin...

Biz ne konuşuyoruz batacak mı???

Allahinizdan bulun daha fazla mağduriyet olmaması için şirketi adam gibi yönetip halka arz fiyatına getirin her geçen gün aldığınız beddua çığ gibi büyüyor....
    Kendini yorma ümit dostum.adamların ne aldıkları ahlar ne de beddualar şeyinde.. değil. ..

3.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Kendini yorma ümit dostum.adamların ne aldıkları ahlar ne de beddualar şeyinde.. değil. ..
    Bizlerin ahı mağduriyet umurlarında değil de seddülbahir hocamın dedikleri gerçekleşirse o zaman görüşürüz onlarla...

4.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Bizlerin ahı mağduriyet umurlarında değil de seddülbahir hocamın dedikleri gerçekleşirse o zaman görüşürüz onlarla...
    Dedikleri olursa tahta da kapanır hem patronlar hem de bizler de kurtuluruz bu lanet şirketten. ..

5. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben yokum bir zamandır herkesi bir karamsar hava almış.. genel kurul en gec 25 nisana kadar yapılmak zorunda yoksa sağlam bir inceleme geçirecek ve bunun sonu batak ...ama ben öyle olacağını düşünmüyorum...hiç bir firma soyadını verdiği şirketi batırmaz..hele doğu kültürün de bu ailenin bittiği noktadır...ne itibar kalır ne aşiret ne aile nede şeref bunu göze alamazlar..haa gecikmeler olur ama bununda ne olduğunu kv beyanı öncesi netlestirmek durumundalar..gelir tablosu bunu teyit eder nitelikte bence..kimseye al say tut değil dirrr...

7. "Elde edeceğin servet yitireceğin Şerefe değmez..."HzAli

8.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Ben yokum bir zamandır herkesi bir karamsar hava almış.. genel kurul en gec 25 nisana kadar yapılmak zorunda yoksa sağlam bir inceleme geçirecek ve bunun sonu batak ...ama ben öyle olacağını düşünmüyorum...hiç bir firma soyadını verdiği şirketi batırmaz..hele doğu kültürün de bu ailenin bittiği noktadır...ne itibar kalır ne aşiret ne aile nede şeref bunu göze alamazlar..haa gecikmeler olur ama bununda ne olduğunu kv beyanı öncesi netlestirmek durumundalar..gelir tablosu bunu teyit eder nitelikte bence..kimseye al say tut değil dirrr...
    Artog doğu firması ve asireti değil miydi. Şimdi herkes yedi ceddine sövüyor adamlarinda hic umurunda degil.

Sayfa 75/639 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •