Sayfa 75/310 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2477 madde; 593 - 600 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Milletvekilleri vicdanlarının sesini dinleyip hayır diyeceklerini düşünebilen var mı? Mevcut yönetim şeklimiz itibarı İle koyun gibi çobanı takip eden bir sürüden bahsediyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Elinde 90 lardan kombassan hissesi olanlar hariç benim gibi 1 ay önce 2 den alıp hissede duran galiba sayfada yok..
    Satıp çıktı çoğu.
    90 lardan hissesi olan arkadaş varmi?
    Kaç olursa acaba maliyete denk geliyor?
    üstad benim maliyet 2 nin alti, cikmadim bekliyorum herkese bol kazanclar...

3. Umut Bey Merhaba paylaşımlarınız için teşekkürler öncelikle, bugün kim terk ediyor kim alıyor paylaşabilme şansınız varsa çok seviniriz. Teşekkürler. Bol kazançlar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by adalimali Yazıyı Oku
    Umut Bey Merhaba paylaşımlarınız için teşekkürler öncelikle, bugün kim terk ediyor kim alıyor paylaşabilme şansınız varsa çok seviniriz. Teşekkürler. Bol kazançlar dilerim.
    Anlık göremiyorum maalesef. Ama hacim önceki günlere nazaran düşük. Ancak akşam görebilirim günsonu olarak. Bol kazançlar

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Anlık göremiyorum maalesef. Ama hacim önceki günlere nazaran düşük. Ancak akşam görebilirim günsonu olarak. Bol kazançlar

Çok teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Milletvekilleri vicdanlarının sesini dinleyip hayır diyeceklerini düşünebilen var mı? Mevcut yönetim şeklimiz itibarı İle koyun gibi çobanı takip eden bir sürüden bahsediyoruz.

Kombassan (berada) 1994 lerden 43000 Mark var kotada ettirmedim duruyor Ben vicdanen rahat im kar ve zarar ortakligina yatirdim mahkeme yolunuda tutmadim
    Acilan davalar sirketin onunu tikiyor bir sekilde bitmesi gerekiyor umarim Yasa gecer.
    Mahkeme ve diger yollar dan parasini almaya cslisanlarda mahkeme surecinde yalan ve dolanla parasini kurtarmaya calisiyor bu gunki sirketin degeri uzerinden hakkini alsalar sorun yok yatirilan donemdeki Euro Dollar Mark uzerinden almaya calisiyorlar buda sirketin Mali yapisini bozuyor
    Ben hala umitliyim ilk borsaya girdiginde 14,50 TL den alfiklarimda duruyor 1 liradan alldiklarimda duruyor kisada bu hisseyi devret meyi dusunmuyorum
    Ytd
    Son düzenleme : Gonyali; 07-11-2019 saat: 17:33.

7. Arkadaşlar hisse ile ilgili kanuni düzenlemede bir sorun yok. KAnun Plan Bütçe Komisyonundan geçti. Genel kuruldan da geçerse yasalaşacak. Komisyondan aynen geçti, yani hiç bir değişiklik olmadı. Genel kuruldan da tahminimce haftaya veya diğer haftaya geçip tamamen yasalaşmış olur. Yasalaşması durumunda firma ile ilgili olarak açılmış olan tüm alacak davaları düşecek, firma bir sürü davadan kurtulmuş olacak. Zaten bilanço beklentisi var, bence hissenin hikayesi uzun ve güzel olacak. Hepinize bol kazançlar. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by kalisto Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisse ile ilgili kanuni düzenlemede bir sorun yok. KAnun Plan Bütçe Komisyonundan geçti. Genel kuruldan da geçerse yasalaşacak. Komisyondan aynen geçti, yani hiç bir değişiklik olmadı. Genel kuruldan da tahminimce haftaya veya diğer haftaya geçip tamamen yasalaşmış olur. Yasalaşması durumunda firma ile ilgili olarak açılmış olan tüm alacak davaları düşecek, firma bir sürü davadan kurtulmuş olacak. Zaten bilanço beklentisi var, bence hissenin hikayesi uzun ve güzel olacak. Hepinize bol kazançlar. YTD.
    Arkadaşlar 3-4 gündür sizleri takip ediyorum, 25 senedir ortağm bu sahtekarların, bu hisseden bi cacık olmaz, ben yıllardır alıp satıyorum be böylece zararımı kurtardım.. işk koye olduunda 15-16 (7.5-8)lardan sattm ve altlardan yine aldm sattm.. Bera/ eski kombassan bu hareketleri yılda 1-2 kere yapıyor... yok mahkemeşer düşecek felan falan hep fasa fiso, sonuçta daha çok hisse senedi olacak ve satacaklar.. bera iner çıkar, başka bb olmaz.. “Bence”

Sayfa 75/310 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •