Sayfa 75/187 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1496 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Neden 10 mayis

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    düzeltme dalgalarıyla devam eden iki trendi takip etmeye çalışıyorum, 10 mayıs trend sonu.
    bilanço hareketi satın alınacak mı, yeni bir atak başlayabilecek mi, hesaplanabilir kırılımları aramaya devam edeceğiz.
    temel analize göre beklenti satın alınır, ve bilanço beklentisi eşiğindeyiz. tersi durumda, yükselmesi gereken süreçte yükselemeyen borsa, yükselseydi düzeltme satışlarının gelmesi beklenen süreçte 70-80 binli seviyelere gerileyebilir.

2. Bak burası önemli;

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    düzeltme dalgalarıyla devam eden iki trendi takip etmeye çalışıyorum, 10 mayıs trend sonu.
    bilanço hareketi satın alınacak mı, yeni bir atak başlayabilecek mi, hesaplanabilir kırılımları aramaya devam edeceğiz.
    temel analize göre beklenti satın alınır, ve bilanço beklentisi eşiğindeyiz. tersi durumda, yükselmesi gereken süreçte yükselemeyen borsa, yükselseydi düzeltme satışlarının gelmesi beklenen süreçte 70-80 binli seviyelere gerileyebilir.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. "Hukuk ve demokrasinin olmadığı yerde her gün yeni bir paket açıklasan da nafile".
    "Ekonomi güven ortamı ister."
    https://twitter.com/kacsaatolduson/s...142959616?s=08
    Üretim olmayan ekonomide istihdam da olmaz.

4. sell in may and go away...

5. Bu ülkede olan hukuk sizin amerikanızda hollandanızda yok gugukçular

6.  Alıntı Originally Posted by ilhan_34 Yazıyı Oku
    Bu ülkede olan hukuk sizin amerikanızda hollandanızda yok gugukçular
    Yatırımcıysan, sıcak para sendeyse, bankacılık sektörüne nefes aldıracaksan, ne diyorsan doğrudur.
    Değilsen, bankaların rahat olmadığı bir ekonomide borsa en son akla gelecektir. Likidite sıkışıklığı sürdükçe hisse satışları gelecektir.

7. Sağolun cevap için

8.  Alıntı Originally Posted by ilhan_34 Yazıyı Oku
    Bu ülkede olan hukuk sizin amerikanızda hollandanızda yok gugukçular
    alın size hukuk.
    10 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi, Adli tıp raporu ve kamera kayıtlarına ve Savcılığın tutuklansın demesine rağmen, beraat edince; anne sinir krizi geçireli, birkaç gün oldu. â“��#ÇocukSusarSenSusma https://www.facebook.com/73817548625...918706179&t=68

Sayfa 75/187 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •