Sayfa 75/81 İlkİlk ... 25657374757677 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 593 - 600 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Çok yordu ekim ayı hocam.
    evet endeks çok fena hareketler yapıyor. bende zaten onun için sabah daha sakin açılış yapan kağıtları takip ediyorum. adamların gözü dönmüş. ellerinde satır fır dönüyorlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN__ bari bunu yazayım. 9.25 direnç yolunu açıp öylece bıraktı. göstererek alacak değillerdi yani.. ben böyle düşünüyorum. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

garan_ bu arada tam 8.95 desteği vardı değdirip döndü

kan kusturuyorlar kan.. hele birde sabırsızlım varsa, içini dışına çıkartırıyorlar

GARAN__ taze direnç 9.22..

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    GARAN__ taze direnç 9.22..
    yaptım bir çılgınlık hocam. kurbanlık gibi kaçacak yer bulamıyom.

7. bu piyasada uzaktan bakmak en hayırlısıydı.

8. Garanti için 9 altına bida inmez diyorlar

yıllardır söyleniyor.

akbank 8 in altına inmez derlerdi. halkbank 20 leri görücek. İnanmayın kardaşlar yok öyle birşey. Tüm hisseler hem düşer hem çıkar adı üstünde borsa bu.

Sayfa 75/81 İlkİlk ... 25657374757677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •