Onemli Gunler Banner
Sayfa 75/218 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. Cenk Babaeren†@cenkbabaeren
    YSK Başkanı Güven: "Kesin sonuçlar 10-12 gün sonra açıklanacaktır"

Lem 2, 5 milyon muhursuz oy kullanilmis. Oy kullananlarin % 5'i yapiyor. Lem boyle birsey olur mu?

Ben boyle bir secim gormedim abi...

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Kandirin kendinizi bakalim...Tayyip agam iyidir be ya...
    Kesin kararın mı Sn. Nuri ağam paşam diyorsun, sonra evet şaibeli hayır oyları orada duruyor diyorsun, kafan karıştı

Neyse şakayı bir kenara koyacak olursak, bu 5-10 gün içinde ciddi bir değerlendirme yapıp yeni strateji çizmek lazım...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Siz de kandırın kendinizi, ülkenin geldiği durum belli...
    Ülkeyi öyle muhteşem yönettiler ki...!

Bu arada diğerleri iyidir demiyorum, onlarında çok farklı olmayacağını düşünüyorum.
    Sonuçta herkes başka bir tarafın adamı.
    Bir projenin karşısına çıkmak istiyorsanız sizinde bir projeniz olması lazım...

Projeleri biz yapmıyoruz biz hazırlanmış projeleri oyluyoruz her seçimde belkide ikiside aynı mimarın eseri
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. http://www.yurtgazetesi.com.tr/m/gun...ma-h27174.html

YSK Başkanı Sadi Güven tartışma yaratan uygulama ile ilgili "Sonuçlar kurumumuza intikal etmeden AKP temsilcisinin başvurusu üzerine mühürsüz zarfların oy kullanmasının önü açılmıştır." dedi
    Alla Allah gozlerime inanamiyorum...

Urya olmasin bu? Nasil bi sey bu????

5. Ysk kesin olarak hukumetin kontrolunde degil...Cok acik...

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ysk kesin olarak hukumetin kontrolunde degil...Cok acik...
    Şunu açıklayabilir misiniz o zaman,
    İktidar "Evet" çıksın istiyor... Ama başka güçlerin kontrolünde olan Ysk, yine Akp üyenin itirazıyla ilginç bir karar alıyor..
    Bu sonucu ne derecede etkiler bilmiyorum...
    Ama sonuçta iktidarın istediği yönde bir karar çıkıyor..
    Madem öyle neden böyle bir karar aldı.

Malum Türkiye uçacak, büyük bir güç olup iktidarsızlık ortadan kalkacak ya..
    Neden...!!

Bütün evren bize düşmandı hani..

7. Hocam size özel bir soru,müsait olduğunuz zaman aralığında cevap verirseniz sevinirim. Objektif olarak ama, bist'i bir tarafa bırakarak.

Hükümetin, A.DOĞAN'a özel olaraktan bir operasyon düzenleyeceğini ve bu düzlemde mevcut davalar kullanacağını düşünüyor musunuz? Özellikle elini güçlendirdikten sonra.

8.  Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Şunu açıklayabilir misiniz o zaman,
    İktidar "Evet" çıksın istiyor... Ama başka güçlerin kontrolünde olan Ysk, yine Akp üyenin itirazıyla ilginç bir karar alıyor..
    Bu sonucu ne derecede etkiler bilmiyorum...
    Ama sonuçta iktidarın istediği yönde bir karar çıkıyor..
    Madem öyle neden böyle bir karar aldı.

Malum Türkiye uçacak, büyük bir güç olup iktidarsızlık ortadan kalkacak ya..
    Neden...!!

Bütün evren bize düşmandı hani..
    Saibeyi direk Akpnin ve Tayyip agamin ustune yikiyorlar. Tayyip agam zaten basganlik yapiyordu, degisen birsey yok.

Milletin gozunun icine soka soka hile yapilmaz. Hersey Akpnin kontrolunde olsaydi, kimsenin ruhu duymadan evet cikarmanin hemde % 60 evet cikarmanin bin tane yolu bulunurdu. 15 temmuz sonrasi Ysk'ya kimse dokunamadi. Akp'deki fetoculere de kimse dokunamadi. Yani Ysk'daki Akpli uyenin ne oldugunu da bilmiyoruz.

Sayet ysk Akpnin kontrolunde olsaydi, ysk baskani Akpli uyenin basvurusuyla muhursuz oylari kabul ettik diyemezdi.

Kanunlar ortada, muhursuz oylari sayamazsin.

Uskudar meydanda pur silahli 2 ozel harekatci gordum bugun saat 16 civarinda. Istanbul'un baska yerlerinde agir silahli Pohleri baska goren oldu mu?

Bir de dun trafikte durmadi diye 2 gence ates edildi ve oldulerdi.

Bunlari altalta koyup analez yapmak lazim.

Sayfa 75/218 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •