Sayfa 754/1008 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    bu paraları nerde kaybetmiş seçil ?
    kripto mu, borsa mı, yoksa kendi mi lüpletmiş, buna dair hiç bi şey görmedim

son girenlerin parası belli, ilk girenlerin geri çekişlerine gitmiş, ama ilk paralar nerde nasıl kaybedilmiş bu belli mi ??
    Seçil abla hepsini düzmüş. Helal olsun. 1000$ borç istesek vermezler.

Bunlar sporcunun akıllıları. Çok kazanayım derken dolandırılmış.
    Manyaklar bu kadar paraya bu kadar faiz ancak fare kapanında olur.
    Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak bu işte.
    Beyin lazım beyin.

Bazen bana da diyorlar. Şu aracı kurumdan şu forex şirketinden arıyoruz. Geçen ay şu kadar kazandırdık. Hesap açalım.
    Ben de siz kendinize hesap açın kendiniz kazanın zaten kazansanız benim gibi çulsuzu aramazsınız diyorum. Bak bana laf anlatıncaya kadar dolarları hüpletmiştiniz diyorum. Kadın mort olunca kapatıyorum. Herkesin akıllısını kendileri zannediyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

2. Mahalle arası büfe açıyorsun da akşamına haraç için geliyorlar..
    Kadın milyonlarca dolarlık kayıt dışı iş çeviriyor kimse ona çökmeyecek
    Elinden paralar alınmıştır.

3. Bankalara gelecek değerlendirme raporunu bilen badem dünyası geçen hafta , suya sabuna dokunmadan belli tahtaları satıp badem bofası ile banka aldılar.Bugunde aynı oyun dönüyor biraz döngüsel yer değiştirme diyelim şimdilik en azından öyle duruyor bugun thy satıp koç bank ve sabancı bank üzerinde çalışıyorlar , is ve yoncadan çıkış mevcut.
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Benim anladığım şu?
    2011 mi 2013 yılında mı ne Seçil Erzan borsada kendi parasını batırmış ve zora girmiş. Sonra bu işlere başlamış. Ondan al buna ver derken, tefecilere de borçlanmış. Arada tartaklanmış falan. Sonuç olarak çok azını bu Seçil kendine almış gibi gördüm. Ama arka plandaki ortakları kim bilemeyiz tabi.
    o kadar eski değil ki işler, borsa olduğunu zannetmiyorum, öyle olsa masak çözerdi şimdiye kadar, kripto işine benziyor.. benim anladığım son bir kaç yılda dönmüş herşey, son 3 yılda hem borsada hem kriptoda kolay para kazanıldı, muhtemelen ilk turda şansı iyi gitti kazandı, terim falan ilk girenler döneminde kazanıyordu, ama sonra anahtarları bıraktı masada, sonra ondan al bunun parasını öde falan derken .. çünkü vadettiği getiriler aşırı yüksek, kısa süre içinde tıkanması muhakkak.. yıllarca döndürülebilecek bi çark yok

SPOT da BofA gene aynısını yaptı! sabah en iyi alıcı oluyor piyasayı yukarı sürüyor, sonrasında malı yukarıdan yedirmeye başlıyor! saat 5 kadar satışı arttırıyor, kapanışa doğru alttan gene alıyor!

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dilan polat la kocasıda biz vergimizi veren çalışkan insanlarız diyorlardıbu işlerin açığa çıkmasını istiyorlarsa inlerine girmeleri gerekiyor , bunlar gibi çok vardır bu ülkede yeni zenginler yaratıldı düzen içinde.
    mesala kutusuna giden şimdi dört köşe bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT da BofA gene aynısını yaptı! sabah en iyi alıcı oluyor piyasayı yukarı sürüyor, sonrasında malı yukarıdan yedirmeye başlıyor! saat 5 kadar satışı arttırıyor, kapanışa doğru alttan gene alıyor!
    Demek ki Bofa ya bakmanın artık çok da bir anlamı yok
    İnfo,Ak,Teb bakıyorum bugün için.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Demek ki Bofa ya bakmanın artık çok da bir anlamı yok
    İnfo,Ak,Teb bakıyorum bugün için.
    BofA yı takip eden kazanır, Sırtına bin inme, seni atana kadar yapış
    İnfo Yatırım BofA nın ekibinden, Ak Yatırım da karşı bacağı olabilir

Sayfa 754/1008 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız