Sayfa 754/963 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. kısa zamanda 10 lu rakamlar komik kalacak eskiden 2 tl ydi yok 0,98 kurustu ben 4 aldım falan filan gecin bunları zaman enerji zamanı turkiyenin vazgecilmez matbası enerjisi altını dev bir sirket 2 den 8 e cıkmıs cokmu banvit 2 tlden 28 tl ye cıktı nibas 0,50 kurustan 8 tl gordu v.s v.s kozalar 1000 tane nibas 1000 tane banvit eder

2.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    kısa zamanda 10 lu rakamlar komik kalacak eskiden 2 tl ydi yok 0,98 kurustu ben 4 aldım falan filan gecin bunları zaman enerji zamanı turkiyenin vazgecilmez matbası enerjisi altını dev bir sirket 2 den 8 e cıkmıs cokmu banvit 2 tlden 28 tl ye cıktı nibas 0,50 kurustan 8 tl gordu v.s v.s kozalar 1000 tane nibas 1000 tane banvit eder
    9.Xx TL maliyetli Zuurt tesellisi bu olsa gerek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. su ana kadar bu kagidi kotuleyen bu kadar adami hic gormemistim. Bu kagitlar basit degiller. Devasa potansiyelleri var. Su ana kadar beni hic zarar ettirmedi. Gordugu zirvenin hep ustunu gormustur. Bu arada bu kadar sig bir kagit icin acik miktari biraz fazla olmamis mi??? yatirim tavsiyesi degildir.

4. bu arada benim asil yanlis buldugum bizim ky nin yatirim davranisi. Bizim borsa kumar diyor ama bircogu da kumar oynar gibi para yatiriyor. Dusukten almaz. Gelir kagit yukselirken atlar. Kisa vade vurup kacma derdinde bircogu. Bu sekilde davranirsan spekte aptal degil kimse kusura bakmasin. Sana boyle stresi yasatir. Ben de borsanin kumar gibi oldugunu dusunuyorum. Ama yaklasik 1 senedir bu kagitlari takip ediyorum. Istedigim yere gelsin borsa defterini kapatip bir daha da girmeyi dusunmuyorum. Belki de bazi kisacilar yuzunden bizim is uzuyor
    yatirim tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    İPEKE bugün ortalama 8.785 tl fiyattan toplam 6.555.251 lot açığa satış gerçekleşmiştir, yukarılardan açık yapanlar güzel para kazanmış olmalılar, ben de açıkları çok erken kapattım ve ipeke longtan da para kaybettim,
    Sabah ola hayrola, sadece bu açıkların kapanması ile bile yarın kafadan %5 artısı var.

6.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    4.85 gördü düşünmüştüm 6 oldu dedim yolu açık olsun dahada bulaşmadım bulaşmam hisseyi alırken kazanırsın 7den 8den alan ky varsa borsayı bilmeyen kısa günde zengin olma hayali kurandır
    Bu ..... borsasında dandik bir ton hisse olmadik rakamlara gitti, o yüzden 2,5 senedir 4-6 arasında giden İpeke nin ederi ne olmalıdır o ayrı bir konu...

Ama bir kağıdın tahtasını tam operasyon çocuğu olan itler yönetiyorsa o tahtadan korkacaksin, mümkünse bulasmayacaksin o kesin...

Kozal düzgün kâğıt, Kozaa da idare eder ama İpeke maalesef yıllardır bu vur-kac hareketlerinden ileri gidemiyor... Bu tahtaları yönetenler İpeke yi sevmiyor...

7.  Alıntı Originally Posted by ilco Yazıyı Oku
    Sabah ola hayrola, sadece bu açıkların kapanması ile bile yarın kafadan %5 artısı var.
    Bu açıkları niye daha alttan kapatmasın daha fazla kar etmek icin? Kaldi ki T+2 nedeniyle daha vakti var... O yüzden kafadan %5 falan bana mantikli gelmedi.

Ama daha güzel soru bu açıklar cep to cep miydi, dua edin öyle olsun...

8. Yarın akşamda erken sattım hisse çok gitti diyenler olur inşallah bende yarın güzel bir yükseliş bekliyorum.

Sayfa 754/963 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •