Sayfa 754/992 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Yahu bu tacirler neredeyse bizle birlikte 1-2 yıldır mal taşıyor maliyetide az buz değil bildigim kadarı ile 34 Tl maliyetleri var
    Geçen ay TKF ve TCD fon üzerinden hangi mantıkla 150.000 lot mal sattılar aklım almıyor

Fona parasını yatırmış insanlardan biride çıkıp dese ki bu ne başarısız bir fon yönetim şekli 2 yıla yakındır taşıdıgın malı neredeyse maaliyetine nasıl neden niçin satarsın dese fonu yönetenler nasıl bir açıklama yapacak ?

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Yahu bu tacirler neredeyse bizle birlikte 1-2 yıldır mal taşıyor maliyetide az buz değil bildigim kadarı ile 34 Tl maliyetleri var
    Geçen ay TKF ve TCD fon üzerinden hangi mantıkla 150.000 lot mal sattılar aklım almıyor

Fona parasını yatırmış insanlardan biride çıkıp dese ki bu ne başarısız bir fon yönetim şekli 2 yıla yakındır taşıdıgın malı neredeyse maaliyetine nasıl neden niçin satarsın dese fonu yönetenler nasıl bir açıklama yapacak ?
    Hepsi emanat mal. Koca fon için o miktar 0,00001 falandır.
    Hiçbir etkisi olmamıştır.

3. Zaman kaybında başka bir şey değilsin endeks uzaya vardı bu neyin peşinde hâlâ

4. Erdem oğlu ve yamantürk farkı helal olsun sana İbrahim erdemoğlu bizim Tevfik yamantürk ü tanıyorsun bir iki bir şey söyle ona başka metot kalmadı her şeyi denedik belki senin sözünü tutar

Ötü başı oynamaya başladı gene.
    Neyse mal yok beklemeye devam bende.

6.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Erdem oğlu ve yamantürk farkı helal olsun sana İbrahim erdemoğlu bizim Tevfik yamantürk ü tanıyorsun bir iki bir şey söyle ona başka metot kalmadı her şeyi denedik belki senin sözünü tutar
    Şirket nasıl yönetilir yatırımcıya para kazandırarak hayır duaları nasıl alınır söyle ona ölüm var de öbür tarafta Beşiktaş kurtarmaz seni de

7. Uçacak kaçacak tavan olacakcılar ucuzcular üstadlar parsana hoşgeldiniz oğlum yeni gekenleri bekleme salonuna al

8.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Uçacak kaçacak tavan olacakcılar ucuzcular üstadlar parsana hoşgeldiniz oğlum yeni gekenleri bekleme salonuna al
    Sabah uçacak diye atlayıp akşam 1 lira aşağdan tafya bu kafada devam ettiği sürece bu hareketi 100 150 kez daha yapacaktır,ben yapana değil sabah atlayıp akşam zararına teslime edenlere daha çok kızıyorum, lütfen devam edin bu kafada.

Sayfa 754/992 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •