Sayfa 754/881 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    vesbe için bu düşük. ama vesbe nin karını vestel in zararına yedirirlerse bundan bile düşük gelebilir
    vestel in zararına yedirdiler

2.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    vestel in zararına yedirdiler
    Vestel in zararına yedirdiler derken @alanzo kardeş biraz daha açar mısın? Benim elimde Vestel var. Haliyle vesbe ve zoren takip ediyorum.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Vestel in zararına yedirdiler derken @alanzo kardeş biraz daha açar mısın? Benim elimde Vestel var. Haliyle vesbe ve zoren takip ediyorum.

Vesbe malını direkt müşteriye satmaz. Vestel dış ticaret e satar. Vestel dış ticaret vestel elektronik in alt şirketidir. Vestel zarar yazdığı zaman , vesbe nin dış ticarete sattığı malın fiyatını düşürürlerki , vesbe fazla kar yazmasın, böylelikle az vergi ve temettü versin. Yani kısaca kar transferi...
    Vestel elektronik 9 aylıkta ciddi sipariş kaybına uğradı. tv satışları keskin bir şekilde azaldı. ama vesbe iyiydi.

4.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Vesbe malını direkt müşteriye satmaz. Vestel dış ticaret e satar. Vestel dış ticaret vestel elektronik in alt şirketidir. Vestel zarar yazdığı zaman , vesbe nin dış ticarete sattığı malın fiyatını düşürürlerki , vesbe fazla kar yazmasın, böylelikle az vergi ve temettü versin.
    Vestel elektronik 9 aylıkta ciddi sipariş kaybına uğradı. tv satışları keskin bir şekilde azaldı. ama vesbe iyiydi
    Anladım. Özel değilse sipariş rakamlarını nerden biliyorsunuz?

Ciddi düşüş olduğunu söylüyorsunuz.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Anladım. Özel değilse sipariş rakamlarını nerden biliyorsunuz?

Ciddi düşüş olduğunu söylüyorsunuz.

Bilmiyorum, aracı kurum raporlarında geçiyor tv nin satışlarının çok düştüğü. eee vestel elektronik zaten çok küçük kar marj ı ile çalışıor

6.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Vesbe malını direkt müşteriye satmaz. Vestel dış ticaret e satar. Vestel dış ticaret vestel elektronik in alt şirketidir. Vestel zarar yazdığı zaman , vesbe nin dış ticarete sattığı malın fiyatını düşürürlerki , vesbe fazla kar yazmasın, böylelikle az vergi ve temettü versin. Yani kısaca kar transferi...
    Vestel elektronik 9 aylıkta ciddi sipariş kaybına uğradı. tv satışları keskin bir şekilde azaldı. ama vesbe iyiydi.
    Üstadım benim dikkatimi çeken bir bilanco kalemini paylaşayım.

Verilen avanslar 596 mn ken 18 mn a düşmüş. Şaşırdım, cünkü bu kalemin aynı kalacağını yada artagscını düşünüyordum.

Ne var işte vestel aldıgı avansı ödemiş diyorsanız daha ne istiyorsun diyorsanız. Şunu söyliyim.

596mn tl avans euro idi.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Üstadım benim dikkatimi çeken bir bilanco kalemini paylaşayım.

Verilen avanslar 596 mn ken 18 mn a düşmüş. Şaşırdım, cünkü bu kalemin aynı kalacağını yada artagscını düşünüyordum.

Ne var işte vestel aldıgı avansı ödemiş diyorsanız daha ne istiyorsun diyorsanız. Şunu söyliyim.

596mn tl avans euro idi.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    euro borcu tl mi ödemişler??

Sayfa 754/881 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •