Sayfa 754/898 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    https://twitter.com/nibenka/status/1...349122560?s=19

Bugünkü kızıllığın sebebi buymuş. Mesela bu kadın da bilmeden yazmış. Fotoğrafını kullandığı Esenyurttaki yeşilin Innovia4 inşaatları ama yeşilin inşaat firmaları kongordato filan ilan etmedi. Işte bilgisizce yazılan yazılar, yapılan paylaşımlar nelere mal oluyor
    Düşen olunca vuran çok olurmuş. Hisse zaten düşmek için bahane aramıyor ki? Her gün düşüyor. Anlamadığım hiç by yada spek yok mu? Hep mi KY hisse de zarar eden yine biz KY mi?

Ne tepki var, ne olumlu haber...her gün taban görmekten bıktım.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

2. arkadaşlar ticari alacaklıların araştırması na göre herhangi bir konkordato başvurusu vs yok.ne yeşil de ne ygyo da nede yyapıda..muhtemelen önümüzdeki hafta barter sistemine dayalı alacaklılara ödeme teklifleri sunularak hem borç ödemeleri hemde satış işlemleri sayesinde para toplama işleri olacaktır.tabiiki buna alacaklıların razı göstermesi gerekli.yani adam bence şuan ölümü gösterdi milleti felç e razı edecek.1 taşla 3 kuş vuracak.çünkü kamil aç gözlüdür 2 kuşla yetinmez...eğer bu hamlesinde başarılı olabilirse borç yükü ve icra davalarından feragat edecekleri için psikolojik rahatlama ve pozitif kredibilitelendirilmesi ile olumlu haberler gelebilir.ama bu hemen pat diye olmaz.şahsi mal varlığı ve kefaleti ile biraz da devletin destek atması işin kritik noktası tüm etkenler olumlu olursa buralar dip diyebiliriz.gerçi borsada dip 0 dır o ayrı konu ama ...bmeks bile batmadıysa henüz(ne mağazası ne malı nede işi var sadece tabela kaldı ) ona oranla ygyo beleşinde beleşi pozisyonda...ama önemli uyarımıda yapayım.kamil tam bir borsa ve ticaret çakalıdır.bunu unutmayın öldürmez ama süründürür.vakit ve sermayesi olana sorun değilde emanet ve süreli para ile bu iş adamı kalpten götürtür..herkese bol kazançlar diliyorum dilerim en kısa zamanda en azından 60 üzeri atar da çoğu insan zararını çıkartır.

3. Kovkaya kardeş al sat tahtası nasıl ?

4. Anlık

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Tşk kardeş zararı kurtarayım sana yemek benden

6. Sizin canınız sağolsun inşallah en temiz yoldan kurtulursunuz

7. Eyw kardeş inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by kovkaya Yazıyı Oku
    İnşallah temennim galip alır kağıdı uçurur arkadaşlar zararınız kapanır ben veda ettim 0.39 dan

Sizi duydu birileri sanırım.

ytd

Sayfa 754/898 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •