Sayfa 755/804 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kar adam hc şu sasayi burada bile paylaşıyorlar ya oluyorum gülmekten 😂 ytd
    Spenc hc; Valla memleket de gülünecek çok şey var.Kordsa nin
    durumu da bunlardan biri .. !!
    Sasa'nın ünü ve fiyatı,senin tavşanı geçmiş..Sen ona gül.;-))))

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Spenc hc; Valla memleket de gülünecek çok şey var.Kordsa nin
    durumu da bunlardan biri .. !!
    Sasa'nın ünü ve fiyatı,senin tavşanı geçmiş..Sen ona gül.;-))))
    Sasasi olan bu kadar sasa dan bahsetmiyordur sanırım. Kordsa benim en çok güldürenlerimden bunda da yıllarım geçti ama kolayda olmadı. Zaten hiçbirşey kolay olmuyor, derdimiz elimizdekini korumak. hele bu zamanda sattigin herhangi birşeyi ertesi gün aynı fiyata alamiyorsun. Ev, domates, patates etc.. ytd

3. Seviyorum bu sayfanın ilerlememesini, kaç yıldır 1000 sayfa yol gitmedi. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Seviyorum bu sayfanın ilerlememesini, kaç yıldır 1000 sayfa yol gitmedi. Ytd
    Kağıt gitmiyor ki sayfa gitsin.!;-))
    Kaplumbağa gibi mübarek..Bir el atın da 60 a yol alsın..
    Bilançonun eli kulağında,tahtacı ise plajda uykuda sanki...

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kağıt gitmiyor ki sayfa gitsin.!;-))
    Kaplumbağa gibi mübarek..Bir el atın da 60 a yol alsın..
    Bilançonun eli kulağında,tahtacı ise plajda uykuda sanki...
    Öyle deme kar adam hojam, ne sayfalar var gitmiyor ama hissesi gidebiliyor. Tabi vagona nereden bindiğin ile de alakalı, bana göre gidiyor olabilirken, sana gitmiyor olabilir.
    Sen çiçekten bal almaya çalışıyorken, ben kovan'in peşindeyim. Sen Ford severken, ben kords'un ford'la olan işbirliğini severdim. Yaşam şekli ve tercih meselesi.. 😊 ytd

6. Rakamlar beklentiler paralelinde gelmiş. Genel olarak bakınca ise çeyreklik bazda marjlarda daralma ve net kârda düşüş var. Olumlu nokta ise nakit akışını biraz toparlamış. Bu tabloların hisseye etkisi nötr olur diye düşünüyorum.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Öyle deme kar adam hojam, ne sayfalar var gitmiyor ama hissesi gidebiliyor. Tabi vagona nereden bindiğin ile de alakalı, bana göre gidiyor olabilirken, sana gitmiyor olabilir.
    Sen çiçekten bal almaya çalışıyorken, ben kovan'in peşindeyim. Sen Ford severken, ben kords'un ford'la olan işbirliğini severdim. Yaşam şekli ve tercih meselesi.. 😊 ytd
    Spenc Hojam;Bu kovandan yarın sana bana bal çıkar mı,ne dersin.?

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Spenc Hojam;Bu kovandan yarın sana bana bal çıkar mı,ne dersin.?
    Valla ne diyim, sen petek petek dolaşıyorsun. Ben ise anlık yaşamıyorum hayatı.
    Kompozitin ivme hızına odakliyim geçmişten beri. Araya pandemi girdi, uçak siparisleri o süreçte araya sekte vurmuştu, sonra artmaya başladı, küresel olarakta elektrikli otomotiv ivme zamanlarındayiz arz ve talep arttıkça hizlanmada artacaktır kısmındayiz. Petrol fiyatı üçüncü çeyrekte geri çekilir veya bir önceki çeyreğe göre biraz stabillesirse sonrasında artmış olan satışlar ivme ile birlikte daha da artacaktir haliyle marjlara da yansıyacaktır. Hayırlı olsun beklentilere yakın, satışlarda artış.. Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 755/804 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •