Sayfa 755/1002 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Viop-XXXI

1.  Alıntı Originally Posted by viopva Yazıyı Oku
    bozkurt valla senın guzel hatırın ıcın vak vak aldım.mıllet yanlıs anlıyo ıyı pazarlayamıyorsun

kim demiş üüüle, gayet iyi pazar oluştu 4.25 lerden günler dir dir limon satıyoruz. Tezgahta ilimon kalmadı nerdeyse, bak en sonunu sen almışın, turşu nasıl kurulur öğren.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Zinedrimed,

graf bu 3 formasyondan oluşuyor.
    Yatay mavi çizgiler üzerinde çoklu kapanışlar yaptığı sürece.
    Hedef 19 tl benim seneryomda.
    Özl den bu graf sorulmuş herkese tek tek yazamadığım için genelden yorumluyorum.
    Graf işliyor yatay mavi çizgiye hareketini devam ettiriyor 16.50-55 üzerinde günlük kapanışlarda formasyon güç kazanarak devam etmesini beklerim.

3.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Hocam,
    Nisanı 7.686 da boca etmiştim....
    Sonra 163.100 ortalamalı endekseyi shortladım...
    Onu da 162.775 den flatladım...
    Malsızım...mal mal bakıyorum...
    Uygun yerelerden bencamini longlasamdamı sarmısaklasamda mı saklasam
    Yoksa bulaşmasamdamı sarmısaklasamdamı saklasam...
    Hocam eğer tuncer hocanın sayımını baz alırsak şu an diagonelin 5-3-a-5 tamamlandı bence. 7.35-7.20 aralığından toplarım doları. 7.15 ortalamalı dolarları biraz erken bozdum 7.50 gibi ama shorttan telafi ederim inşallah
    Twitter: @metalurjist_88

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    kim demiş üüüle, gayet iyi pazar oluştu 4.25 lerden günler dir dir limon satıyoruz. Tezgahta ilimon kalmadı nerdeyse, bak en sonunu sen almışın, turşu nasıl kurulur öğren.
    tursulukmu turfandamı orasını bılmem guzel hatırın ıcın komsu komsunun kulene muhtac mısalı.4.30 vadelı vakvak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    üstüne bir de her yer sıfır faizden ufak ufak arttırıma gidecek bağıra bağıra gelen enflasyona karşı, ona karşı da yuksek faızde yakalandık... neresinden tutsan elinde kalıyor...

bari şunların gitmesine vesile olsun da inşallah, bu kadar çektiğimize değsin...
    Kimse gitmez, fakirleştiğimizle kalırız...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

6.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    Hocam eğer tuncer hocanın sayımını baz alırsak şu an diagonelin 5-3-a-5 tamamlandı bence. 7.35-7.20 aralığından toplarım doları. 7.15 ortalamalı dolarları biraz erken bozdum 7.50 gibi ama shorttan telafi ederim inşallah
    Haaaayyydi rast gele,
    Komşuda pişer,bizede düşer...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Krdmd şort. 7,00 a doğru yönelim bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    başladı zaten anketlere... millet basmış "MB arttırmaz" diye, ona da bozuluyor...
    gördüğüm her mesajının altına üşenmeyip yazıyorum Türk halkı dolar molar satmaz bu yönetici kadro kaldıkça , avucunu yalarsın diye...
    Üstat, müsaade ederseniz sizi takip edebileceğim twitter adresinizi alabilir miyim?

Sayfa 755/1002 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •