Sayfa 756/997 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    Gitmesini istemediğiniz tahta varsa bir form cvp sayfssı kaaaa yakınım.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    Böyle bir grafiği de p. İ. ç etmez her hal

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tamam şöyle yapalım.Akşama tavan kapasın.Peşine akşam seans kapandıktan sonra ya da sabah seans açılmadan kap gelsin tavan tavan kimse alamasın. Bana uyar. hatta en sevdiğim.
    Ağzınızdan bal damlıyor hadi inşallah öyle olsun

4. Yatırımcı ilişkilerine attığım maildeki sorular ve sonrasında hüseyin bey ile görüşmemize istinaden aldığım cevaplar şu şekildeydi,

1-Europower halka arzında durum nedir? Herhangi bir problem bulunmakta mıdır?

Bir aksilik çıkmazsa son çeyrekte tamamlanması bekleniyormuş. ayrıca gesan paylarından değil sermaye artırımı yoluyla yahut payın büyük kısmı gesanın %70lik payından değil, %30 luk diğer paydan olacak şekilde karşılanacakmış. Zaten çok küçük bir kısmın arz edileceğini söyledi.

2- Sunjunior üretim planlaması nasıldır, ürünler hangi fabrikada ve ne zaman üretilecek, ne zaman satışa sunulacak, ciroya katkı ne zaman sağlanacak, belli midir?

Çalışmalar üretimin 2022 nin son çeyreğinde üretime başlayacak şekilde devam ediyormuş. Halka arzın gecikmesi projede aksaklıga yol acmayacakmıs zira ürüne stratejik olarak bakıldıgı için herhangi bir gecikmeye mahal vermemek adına gerekirse özkaynak ile üretim planlanıyormuş. ciro katkısı, adet üretimi vs europower arzında bütün blgileri verilecekmiş.

3- Panel fabrikası kurulumu ne zaman için planlanmaktadır? Yer belli midir? Üretilecek yıllık adet sayısı belli midir? Ciroya sağlayacağı katkı belli midir?

Planlandığı gibi 2023 ün ilk çeyreğinde ankara/temellide bulunan 30.000 m2 fabrikada üretim başlayacakmış. amaç kar marjlarını iyileştirmek ve tedarik sürecini garantiye almak imiş.

4 – 2020 yılında ar-ge projelerine 980.000$, 2021 yılında 2,4 milyon$ harcanmıştır. 2022 yılında ar-ge projelerine ne kadar kaynak aktarılacağı belli midir?

Bu sene 60 kişilik bir ekip ile bu rakam 3.5-4 milyon $ bazında bir harcama olması bekleniyormuş. Ayrıca, şirketin en güçlü kasının burası olduğu bilgisini verdi.

Genel olarak bu şekildeydi, verimli bir görüşmeydi diyebilirim. Hüseyin bey içtenlikle sorularıma cevap verdi. Hatta ankaradaymışsınız bir gün gelin ve kazan/ankara da bulunan entegre tesisimizi ziyaret edin, tesisi beraber gezelim teklifinde bulundu. İnşallah en kısa sürede ziyaret yapacağım o zamanda izlenimlerimi yazarım.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...50715&page=417

Linkte bu

Ne şirketler var be. 20 yıllık şirket Halka açılalı 1 sene olmuş.Belki birileri okur kurumsallık görür.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Derviş abi bak bu Karsanvari operasyona artık bir son verin.Çünkü tek ayak üstünde yakalandınız kimse anlamaz sanıyorsunuz.

Hani tahtaya hiç müdahaleniz yokmuş ya ; bak kronolojik şekilde burada yaptıklarınızı bir bir yazarım.Şoka girersiniz bu adam bunları nereden biliyor diye.Merak etme incider yok tutuşmayın.Çünkü tecrübe bu operasyon şekillerini düşen haberlerden okuyabiliyorum.Şu an nerede ne dönüyor bildiğimi sen bu yazıdan çok iyi anlıyorsun.Çünkü şu an buranın bir önemi yok.Ben senin nere ile meşgul olduğunu ya da olduğunuzu çok iyi biliyorum.Yapmayın yatırımcıyı çok ezdiniz buna bir dur deyin artık.

Genel piyasayı öngörememeniz benim hatam değil ki cezasını biz çekelim.Sevgi ve saygılarımla
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. tahtayı yapanın yüregi varsa 41 altına bassın
    yok lan şaka meydan filan okuduğum yok orada biraz beklesin :D sattıgım mallar var geri almam lazım

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Derviş abi bak bu Karsanvari operasyona artık bir son verin.Çünkü tek ayak üstünde yakalandınız kimse anlamaz sanıyorsunuz.

Hani tahtaya hiç müdahaleniz yokmuş ya ; bak kronolojik şekilde burada yaptıklarınızı bir bir yazarım.Şoka girersiniz bu adam bunları nereden biliyor diye.Merak etme incider yok tutuşmayın.Çünkü tecrübe bu operasyon şekillerini düşen haberlerden okuyabiliyorum.Şu an nerede ne dönüyor bildiğimi sen bu yazıdan çok iyi anlıyorsun.Çünkü şu an buranın bir önemi yok.Ben senin nere ile meşgul olduğunu ya da olduğunuzu çok iyi biliyorum.Yapmayın yatırımcıyı çok ezdiniz buna bir dur deyin artık.

Genel piyasayı öngörememeniz benim hatam değil ki cezasını biz çekelim.Sevgi ve saygılarımla

8. Bu kafayla getirirler oraya sonra mal kaptırınca yine baskı

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    tahtayı yapanın yüregi varsa 41 altına bassın
    yok lan şaka meydan filan okuduğum yok orada biraz beklesin :D sattıgım mallar var geri almam lazım

Sayfa 756/997 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •