Sayfa 756/1001 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: Viop - XIV

İspanya 7000 yeni vaka, 680 ölüm bildirdi. Toplam vaka 42058, ölüm 2991 oldu.

Galiba İspanya nüfus oranına göre rekor kıracak.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Var ama müslümanlara sanırım hizmet vermiyor,ancak yurt dışına cenazeyi nakletmek gerekiyor.
    Kiliseye kayıt olalım veya ateyistim deye dilekçe verelim.

Gerekse yengeniz ben geberince hayatta yaktırmaz, bu hayatta yaktığı yetmezmiş gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Var ama müslümanlara sanırım hizmet vermiyor,ancak yurt dışına cenazeyi nakletmek gerekiyor.
    Türkiyede yok benim bildiğim öyle bir hizmet, krematoryum yok yani... Yurtdışında var tabi de, onla kim uğraşır...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kiliseye kayıt olalım veya ateyistim deye dilekçe verelim.
    Erkeklerde sünnet kontrolu var,Museviler de cenaze yakmıyorlar.
    İmam var işte twitt atmış.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Erkeklerde sünnet kontrolu var,Museviler de cenaze yakmıyorlar.
    İmam var işte twitt atmış.
    Yahu Dingilterede ve Ameriganyada sünnet yaygınmış, şeyimden mi bilecekler ne olduğumu?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bu yeni QE ise yarar mı bence hayır. Evet bir likitide sorunu var ama cozum her seferinde varlık alım programı olamaz. Bunun da bir milatı olması lazım.

Simdi bunu söyle özetleyeyim. Ariston hocamız FED olsun. Sercanhan banka olsun. The bigshort bozkurt ve altınorta da müsteri olsun.

ARISTON - FED

SERCANHAN - BANKA

THE BIG SHORT, BOZKURT, ALTINORTA - MUSTERI

Ariston diyor ki Sercanhana bende para cok ve al bu parayı kullan. Senden faiz falan almayacagım. Ne yaparsan yap.

Sercanhan bana bir kac gün sure ver diyor. Bu süre zarfıda kosulları inceleyecek

Kredi talebi olan the bigshort bozkurt altıntorta var. Acaba onlara kredi verebil mi.

Sercanhan bakıyor gecmişlerine. Viop performansları söyle boyle - hepimizin oldugu gibi aslında -

Büyük risk diyor. Bu para geri dönmeyebilir. Bunlar batırabilir. Zaten küresel krizde var. Bir de lanet olası virüsün ne olacagı belli değil. Dünya resesyona girerken neden böyle bir sey yapayım diye düsünüyorum.

Sercanhan Türkiye ye borc vermek istiyor. Ama ortalama dolar borclanma faizi Türkiye icin yüzde 8 gibi ve bu durgunluk ortamında maliyeti kurtaramayacagını düşünen Türkiye bu krediyi geri ceviriyor. Borc zaten ayyuka cıkmıs

Ertesi gün Sercanhan Ariston ile bulusuyor ve bu parayı istemediğini söylüyor. Neden cünkü bu parayı bu kosullarda verebileceğim fazla opsiyonum yok diyor.

Ariston baska bankalara da gidiyor alın su parayı ne yaparsanız yapın diyor ama bu kriz ve resesyon ortamında bankaların cogu isteksiz davranıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bakıyorum da, imamı ciddiye alanlar hemen kendini yaktırmaya kalkmış.

Düşük ısıda görünen dövme varmı, yaptırayım da imama şeyimden mesaj göndereyim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 756/1001 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •