Sayfa 757/1000 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    ohooo... muhalefete gel.
    moonstar tv cemaat yayın organı(propaganda kanalı)
    beğendiğiniz şahısta
    ibrahim öztürk de firari. (cemaat evi çiçeğidir)
    ek: kanalın bütün mensupları neredeyse firari.

marmara da yaptığı siyasal islami yeşerten konuşmalar herhalde tarihe geçmiştir.(bir dinleyin bakalım)
    sevenlerinin hala bulunması güzel tabi..
    bu başlığın üye profilinde bu içerikler nasıl dolanıyor/rağbet görüyor merak ediyorum ?
    Evet güzel soru 😁😁😁.

2. Saglik Bakanı : Ocak ayında vaka sayısı 5-6 bin iken bizim günde ortalama 100’e yakın yoğun bakıma giren hastamız olurdu. Şimdi vaka sayısı 54-55 binlerde... Yoğun bakıma giren hasta sayımız 300... Entübe olanlar da 100’den 300’e çıktı. Vaka sayısı 9 kat artarken, yoğun bakım ve entübe olan hasta sayısı üçte bir artıyor.

Evet ben bu yukaridaki pariteyi anlamıyorum ,bir kere doğrusal değil bu vaka sayısı ve hasta sayısı , bu vakalar hasta değilse gerçek tehlikeli hastalık oranı yüzbinde 600 , yani yaklaşık 200 kişide 1 kişi dünya 2. siyiz ve vaka olarak tanımlanan sayının 200 de 1 i entube oluyor . PCR testi döngüleri ve sistemi vaka sayısını olduğundan yüksek gosteriyor tezi bu oransallikla daha manidar geliyor yani vaka 9 kat artacak hasta sayısı 3 kat artacak ya önceki oran ya sonraki oran yanlış bu sonuç nasıl bilimsel olur ???

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı : Bu duruma yeni bir Dalga diyemeyiz Bu bir pik. Türkiye’de üçüncü, İstanbul’da dördüncü pik. Bu pikin diğerlerinden bir farkı var. Öncekilerde mutant yoktu. Şimdi mutant gelişti ve bulaşıcılık daha da arttı. Özellikle ev içi bulaş oranında büyük artış var. Bulaşıcılık yakın temasla mümkün olabiliyor. Kapalı ve kalabalık ortamlarda yakın temasla. Dolayısıyla bizim hareketi azaltıp yakın teması önlememiz lazım. Bu şimdi çok daha önemli hale geldi.”
    Ev içi bulaş işini çözemedim. Daha önce aynı evdeki insanlara hastalık bulaşmıyordu. Şimdi mi bulaşmaya başladı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık bakanı : Benim temel hedefim şu: Mayıs, en geç haziran sonu 40 yaş üstünün aşılanmasını tamamlamak. İkinci hedefimiz ise şu: Temmuza kadar 20 yaş üstünü aşılamak. Bütün uğraşımız bu iki temel hedefi yakalamak için. Buna çabalıyoruz. Zorluklar var, biliyorum. Ama ben sonuç alacağımıza inanıyorum. Haziran sonu itibariyle 40 yaş üstünü her şartta aşılayabileceğimize inanıyorum.
    Zaten ilk aşılamalar şubatta başladığına ve aşıların etkisi 6 olduğuna göre eylül gibi ikinci tur aşılamanın başlaması gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Birkaç yıl önce bana da çkıyordu bu moonstar videoları.
    Fetö yerine "gülen cemaati" diye bahsettiklerini görünce "kanalı önerme" dedim gitti.
    Çok da iyi kamufle olamamışlar

6. İtalya Başbakanı Draghi, Cumhurbaşkanı Erdoğan a yönelik şu ifadeleri kullanmıştı:

Türk Cumhurbaşkanı Erdoğan ın davranışına kesinlikle katılmıyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan ın davranışını paylaşmıyorum. Uygunsuz bir davranış olduğunu düşünüyorum.

(Avrupa) Komisyon Başkanı Von der Leyen in maruz kaldığı aşağılanmadan dolayı çok büyük üzüntü duydum. Bu noktada yapılması gereken değerlendirme, onları kendi adlarıyla çağıralım, bu diktatörlere iş birliği yapmak için ihtiyaç var.

https://www.mynet.com/son-dakika-ita...i-110106780673

7. İtalya Başbakanının açıklaması beni de rahatsız etti. Sanki biryerlere yaranma çabası içinde. Gerçekten hadsiz bir açıklama.
    İtalyada sürekli başbakanlar değişiyor. Birkaç ay sonra bunun da adını hatırlayan kalmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Amirallerin arasında fetöcü olabilir mi.Yani o 103 amiral arasında fetöcü varmıdır.Kesinlikle yoktur diyebilirmisiniz.
    Ben derim.

Sayfa 757/1000 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •