Sayfa 757/997 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu yorumuna hayret ettim Egeli, ben seni başka biri diye düşünürdüm.
    Bu yorumunuza üzüldüm.

Ama neyse oyum. Ne daha azı ne daha fazlası.

Benim bu konudaki prensiplerim bellidir.

siz sokakta müziğinizi yaparsınız. Yaptığınız müziği takdir edersem gelir dinlerim. Eğer bir kutu koymuşsanız gönlümden kopanı veririm.

Ama belli bir süre için zorunlu olarak bulunulan ortak alanda bana bir şey dayatılmasına ve bunun sonrasında adına ne derseniz deyin para istenmesini doğru bulmam.
    Hatta bir sonraki aşamada bu işin yaygınlaşıp metro araçlarının işlevi dışında yardım toplamak amacıyla kullanılmasını kabul edemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Vay pinti dolarcilar vay, dolar gaymelerinizi satın tumofil alin, hem ekonomi neyim hareket eder, hemde ne hapşırık, ne de tosuruk derdiniz kalmaz!
    Arabayı aldık. Muazzalida olsa evde aldık daha ne yapalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Dolares Saatlik Al verdi. 4 saatlikte teyit gelirse 5,75 olur

4. 6,23 tepki hedefli bende aldım 5,72 civarı.. Beklediğim 5,692 teması olmadı. Şubat ortası hedefime ulaşacağımı düşünüyorum.. Bende dolar varken tanrının düşüşe müsade edeceğini düşünmüyorum.. Tanrım beni sever.. Tanrı her zaman insana doğru yerde doğru zamanda doğru davranışı yapacak aklı ve cesareti versin..

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben şu aralar metroda müzik yapanlara uyuz oluyorum. Yol kenarında müzik yaparsın canı isteyen durur dinler.
    Ben metro vagonunda zorla seni dinlemek zorundamıyım. Birde bunları alkışlayan ve para veren tipler var.
    Bu ülkede bunların tek çözümü var. Cezayı para isteyene değil verene keseceksin. Ondan sonra iş çıkışı sessiz sakin evine döneceksin.

bu müzik zırıltısı yapanlara tekme tokat dalacam sonunda.marmarayda hiç görmedim ama izbanda sürekli oluyor. tam dayaklık tipler.

6.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Dolarcıların yeni geyikleri....Herkes bankalardaki dolarlarını çekip eve götürüp yastık altına koysunlar..... o zaman sistem çökermiş ve dolar 9-10 ları roket gibi geçermiş.....

100-200 bin nakit doları hiç eline alıp taşıdınmı ?...Evinde onca dövizi nasıl yastık altında sakliyabilirsin..birileri evde o paranın kokusunu alırlarsa canından bile olabilirsin.....evde en cok 10-15 bin doları sakliyabilirsin......

Belkide bazı tanıdıklarımın yaptığı gibi milyoncuk dolarlarınkz varsa kapalı çarşidaki dövizcilere emanet etmeyi düşünenler olur....

sonra o dovizci batar yada yanı daki emanet para ile ortalıktan kaybolur....Sonra mafya tutar o paranın peşine düşersin....
    haha milyon dolarım olacak ve bu ülkede tutacam haa,ultra salak olmam gerekir.en kötü isviçre var,eskisi gibi gizlilik yok ama yinede sağlam kapı.

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Saçma sapan yorum yapan sizsiniz. Ne yazdığımı okumamışsınız bile yol kenarında müzik yaparsınız isteyen durur dinler diyorum.
    Ben metroya keyif için değil seyahat için biniyorum. Senin müziğini dinlemek zorundamıyım.
    Param yoksa çalışırım. Yardım toplamam. İlla yardım topayacaksan bunu zaten yasal yolları mevcut onları kullan

Dünyanın hertarafında böyle yapılıyor.
    Diyorumya saçmalıyorsun diye. Küçük dünyanda seni başbaşa bırakıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Dünyanın hertarafında böyle yapılıyor.
    Diyorumya saçmalıyorsun diye. Küçük dünyanda seni başbaşa bırakıyorum.
    nerede var be,geçen hafta londra metrosunda bir tane bile ne satıcı ne dilenen ne de müzik yaptığını sanan salak gördüm. her şey olması gerektiği gibiydi. bu arada adamlar güvenlik olayını aşmış, her köşede güvenlik ve kamera doluydu.eminim yüz tanıma falanda var adamlarda.

Sayfa 757/997 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •