Sayfa 758/844 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808 ... SonSon
Arama sonucu : 6749 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Bir çay daha doldurdum kendime Metehan...

Şişecam işi çok önemli.....

Miktar önemli değil bu işte...
    TÜRKİYENİN kaliteli şirketlerinin bizi tercih etmesi çok guzel gercekten...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
    aylar sonra gelen adam gibi bir Tavan,
    sisecam olayi guzel oldu

bilancoya kadar 3-4 Tavan daha isteriz , bu arada sabah Europower -5 olmasi tuhaf , sabah -5 ten alan sonrasinda +5 olunca sabah sabah %10 kari kapti
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
    Dostlar bu isi kim Aldi ?

Oyak Denizli Çimento'nun Güneş Enerji Santrali Projesi ile İlgili ÇED Halkın Görüşüne Açıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

DENİZLİ ili ÇAL, HONAZ ilçesi sınırları içerisinde OYAK DENİZLİ ÇİMENTO A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (24,7 MWp, 29,18 Ha.) projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 08/08/2023 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir.ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya DENİZLİ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve DENİZLİ Çevre,
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Dostlar bu isi kim Aldi ?

Oyak Denizli Çimento'nun Güneş Enerji Santrali Projesi ile İlgili ÇED Halkın Görüşüne Açıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

DENİZLİ ili ÇAL, HONAZ ilçesi sınırları içerisinde OYAK DENİZLİ ÇİMENTO A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (24,7 MWp, 29,18 Ha.) projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 08/08/2023 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir.ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya DENİZLİ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve DENİZLİ Çevre,
    Ben SMTRG aldı diye biliyorum.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Eski çalıştığım yer olan şişecam’dan iş almış, çok güzel haber bence. Pazartesi bir ralli başlaması lazım. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Elimde hiç yoktu, bu düşünce doğrultusunda sabah fiyatına bakmadan alım yaptım tekrar trene atladık. Zaten bu fiyatları baya sindirmişti aylardır. Güzel bir ivme bekliyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir tamamen hissiyat.

6.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Ben SMTRG aldı diye biliyorum.
    SMRTG Denizli Belediyesinin DESKİ İhalesini aldı, o iş Çivril ilçesinde 100 milyon dolarlık, Oyak grubunun işleri için henüz anlaşmalar yapılmadı

7. Yarın serbest emir vererek geliyorum kızlar

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yarın serbest emir vererek geliyorum kızlar
    Hoşgelişler ola Fenerbahçeli paşa.
    Renkdaşım biraz geç kaldın ama karın neresinden girersen kardır.

Sayfa 758/844 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •