Sayfa 758/1000 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Herhalde bir yakınını kaybetmiş birisi, bu Brezilya devlet başkanının ağzını burnunu kırmadan Brezilya düzelmeyecek gibi.

Ne bu yahu, yıldırım gibi vaka çoğaldı çok yakında 2. olurlar, ölüm oranı da çok yüksek ve test yapılan 2 kişiden biri hasta!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Varanta zaman değeri var. Viop daha iyi değil mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Vıop u bilmiyorum deneyimim yok.Araştırdığım zaman terste kaldığın zaman senden gene para istiyorlar falan gibi ayrıntıları duyunca konuyu hemen kafamda kapamıştım.Varantta yeni para falan istenmiyor,ya kazandın ya kaybettin tüm risk koyduğun para kadar.Aslında ben kaldıraçlı işleme karşıyım da işte böyle yüzde 90 üstünde emin olduğun bir durum varsa az miktarda parayla düşünülebilir diyorum.Dolarda 7 direncinde ve az üstünde denedim kar aldım.Daha evvel de pegasusun düşüşüne 70 li rakamlardan 30 lu rakamlara kadar oynamıştım,baya karlı olmuştu.Trendden eminseniz karlı oluyor da tersi çok ters))))))))) Vıop işini bilmiyorum varant geçmişim de 3 aylık hikaye ,ben bir malı al sat onu severim,bu işler bildiğin iddia oyunu resmen kumar.

https://m.youtube.com/watch?v=21rK5NHM60U

Gediz Ovası'ndaki çiftçiler, tarımsal sulamada nehrin suyundan faydalanıyorlar. Böylece tarımın, endüstrinin, madenlerin, kentlerin atıkları besin zincirine giriyor. Bu ovada yetişen ürünler, tüm Türkiye'de ve dünyada tüketiliyor. 401 kilometrelik Gediz Nehri'nin, Murat Dağı'ndaki kaynağından Ege Denizi'ne dökülene kadarki yolculuğunu anlattık.

O egeli ben değilim

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Vıop u bilmiyorum deneyimim yok.Araştırdığım zaman terste kaldığın zaman senden gene para istiyorlar falan gibi ayrıntıları duyunca konuyu hemen kafamda kapamıştım.Varantta yeni para falan istenmiyor,ya kazandın ya kaybettin tüm risk koyduğun para kadar.Aslında ben kaldıraçlı işleme karşıyım da işte böyle yüzde 90 üstünde emin olduğun bir durum varsa az miktarda parayla düşünülebilir diyorum.Dolarda 7 direncinde ve az üstünde denedim kar aldım.Daha evvel de pegasusun düşüşüne 70 li rakamlardan 30 lu rakamlara kadar oynamıştım,baya karlı olmuştu.Trendden eminseniz karlı oluyor da tersi çok ters))))))))) Vıop işini bilmiyorum varant geçmişim de 3 aylık hikaye ,ben bir malı al sat onu severim,bu işler bildiğin iddia oyunu resmen kumar.
    Varantta zaman değeri işi bozuyor.
    Vioptada bu kısmen var zira doların vade sonu değerinin içinde bir miktar faiz hesabı var. Ancak varant kadar sert değil.
    Viopta yeterince teminat koyarak kaldıracı ayarlayabilirsiniz.

Not: Viopu tavsiye etmem, varantı hiç tavsiye etmem.

O egeli ben değilim

5. Avm 6 kapıdan biri açık hala .

En çok iş yapan uzun kuyruklar olan mağaza bile kapalı idi .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yok kimse boşuna uğraşmasın bu Corona adamı böğürtüyormuş, kendime bulaştırmayacağım!
    Bunu paylaşacaktım ama ceza alırım diye paylaşmadım.
    Sağol ağabeyim.
    Neden acaba diye kendimi sorguluyorum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bunu paylaşacaktım ama ceza alırım diye paylaşmadım.
    Sağol ağabeyim.
    Neden acaba diye kendimi sorguluyorum.
    Siz paylaşmayın efendim, adınız çıkmış dokuza inmez sekize.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Varantta zaman değeri işi bozuyor.
    Vioptada bu kısmen var zira doların vade sonu değerinin içinde bir miktar faiz hesabı var. Ancak varant kadar sert değil.
    Viopta yeterince teminat koyarak kaldıracı ayarlayabilirsiniz.

Not: Viopu tavsiye etmem, varantı hiç tavsiye etmem.

Sn egeli anladığım işler ve tarzım değil.Sadece borsalarda büyük çöküşler beklediğim için ocak ayında bundan nasıl yarar sağlarım diye araştırmıştım.Martta büyük çöküşte pegasusta çok işime yaradı.Borsalarda gene beklediğim büyük çöküşler başlarsa çok fazla olmayan bir miktarla gene varant işini düşünebilirim.Ama oraya koyduğum parayı zaten hep batırdım kabul ediyorum.Oraların stersi borsaya da benzemiyor,gözün aklın ekrandan bir dakika uzak kalamıyor.Neticede bir anda para uçup gidiyor.Elbet akıl işi değil.

Sayfa 758/1000 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •