Sayfa 758/891 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bekliyorum, şapkasından başla...........

2. Erah24 erzincan, ağzına,gönlüne sağlık,yüreğine,aklına,fikrine sağlık bahsettiğin iblisi günlerdir taşlıyorum ama mümkün değil gitmiyor çünkü ar damarı yırtılmış haya edep kalmamış ne söylersen söyle daha yokmu diyor..Çok yüzsüz birazda kızışmış hemde çok kızışmış kudurmuş biz yola getiremedik belki senden utanır haya eder...

3. "Türkiye Hastanesi

Türkiye Gazetesi Hastanesinin 63 uzman doktoru ile 354 sağlık ve idari çalışanı ortalama, günlük 750 poliklinik muayenesi, aylık 800 yatan hasta tedavisi ve 650 ameliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Toplam 125 hasta yatağı, 7 ameliyathanesi, modern donanımlı laboratuvar ve tanı üniteleriyle girişimsel tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Türkiye Gazetesi Hastanesi, sektöründeki teknolojik gelişmeleri adım adım takip etmektedir."

İhlas Holding in %100 sahip olduğu(holding uhdesinde) Türkiye Hastanesi hizmetlerinden yararlanması gereken mağlukatlar var.

Yatırım değil, "sağlık tavsiyesidir."

Holding sayfasından alıntıdır.

4. son beş yılın dibinde hisseleri görünce,Aferim bana diyorum.ALLAH nazardan saklasın.ihlas 30 krş ken bugün 55 krş.ya 5 yıl önce 10 tl den o hisselerden alsaydık,5 yıl sonra bugün 5.50 of of nekadar üzülen küçük yatırımcılar var kimbilir..

5. Aslan spek cansın can. 2020 nin nisan ayından beri beklediğim ,kutsal 53 rakamını tekrar gösterdiğin için çook teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Aslan spek cansın can. 2020 nin nisan ayından beri beklediğim ,kutsal 53 rakamını tekrar gösterdiğin için çook teşekkür ederim.
    İhlas yatırımcılarının sırtından geçinen, yatırımcılarını yıllardır süründüren bu asalak speğe cansın can demek de neyin nesi oluyor?
    Dolayısıyla kukla speğin ondan habersiz iş yapamayacağı, hatta bizzat speğin kendisi olan hırsız, talancı mücoit ve taifesine de mi şimdi sen cansın can diyorsun yani?
    Daha önce de yalancı, talancı mücoit ve taifesini haklı görmüştün. Kişilik ve cinsel problemlerini de geçtim artık, ama ne diyeyim, sana böyle yazılar yazmak da yakışmıyor değil aslında. Oksijen tüketmeyen beyninden normal bir fikir bekleyecek değilizherhalde.
    (Şu forum, kimlerin domine ettiği bir yer haline geldi Allah'ım. Hiç okunmasa da olur artık. Bir yandan uzaylı Asude, diğer taraftan oksijensiz mahir. Neyse ki klavyesi bozuk dan yana bu aralar kafamız biraz rahat. İti an, çomağı hazırla.)
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Eger ben bişey dedimse muhakkak bir dayanağı vardır.Tipik bir osuruğun %59'u nitrojen, %21'i hidrojen, %9'u karbondiyoksit, %7'si metan ve yalnızca %4'ü oksijendir..Her sıkışmada retumdan ses ederek çikan sensin.onun için sen kesinlikle osu...sun

8.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Eger ben bişey dedimse muhakkak bir dayanağı vardır.Tipik bir osuruğun %59'u nitrojen, %21'i hidrojen, %9'u karbondiyoksit, %7'si metan ve yalnızca %4'ü oksijendir..Her sıkışmada retumdan ses ederek çikan sensin.onun için sen kesinlikle osu...sun
    Sen kimsin ki yazdığın saçmalıkların bir dayanağı olsun. Altı üstü beynine oksijen gitmeyen, üstüne üstelik yalancı bir sahtekarsın. Ayrıca senin esas uzmanlık alanının ve master dalının da "osuruktan teyyare, selam söyle o yâre" olduğunu anladık mahir. Biz oksijeni senin beyninde var mıdır acaba diye ararken, sen osuruğunda o da sadece %4 olduğunu bizlere söylemiş oldun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 758/891 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •