Sayfa 759/1000 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Sözde temmuzda faiz indirim beklentisi dendi merkez sıkı para politikasına devam diyor. Bizimkilerin faiz indirim işi yaş, fed indirsede indiremezler.
    Öyle enflasyon yazın %13 e düşecek yok tek haneli olacak faiz yüksek kalacak millet yarım karpuz alırken daha temel gıdalara %100 zamlar yağarken o işte yaş.
    Aslında merkez burada tüik in enflasyonunu iplemiyor şaka maka tüik in enflasyonunu baz almıyor adamlar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Sözde temmuzda faiz indirim beklentisi dendi merkez sıkı para politikasına devam diyor. Bizimkilerin faiz indirim işi yaş, fed indirsede indiremezler.
    Öyle enflasyon yazın %13 e düşecek yok tek haneli olacak faiz yüksek kalacak millet yarım karpuz alırken daha temel gıdalara %100 zamlar yağarken o işte yaş.
    Aslında merkez burada tüik in enflasyonunu iplemiyor şaka maka tüik in enflasyonunu baz almıyor adamlar.
    Sebze meyve harici hic bir urunde fiyat dususu yok zaten. O da gecici.

3. Işinde uzman bir kbb uzmanı lazım. Abicim bu boğaz 1.5 yıldır yedi bitirdi beni. Süründürüyor. Çocuklarımda da var daha az kronik faranjit yemediğim nane yapmadığım iş kalmadı. Bağışıklığı bitiriyor grip gibi oluyorum garantili kbb arıyorum. Doktor arkadaşlara forumdaşlara duyrulur...

4. 2018 toplamında 70.4 milyar açık verilmiş.
    Bu yıl sadece 5 ayda 66,74 milyar dolar.
    Bunun yorumunu bir çoğumuz biliyordur.

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Nasıl çıkacaz bu girdaptan peki ? Çözüm nedir ?
    Biz çıkmayacağız, sakinlikle ve hata yapmadan girdapın bizden çıkıp gitmesini bekleyeceğiz. Kımıldamadan.

Çünkü o öylece bakıyor hiç göz kırpmadan bekliyor bizi kımıldamadan,

Belli ki küçük bir fırsat kolluyor,

Akrebin gözleri akrep akrep............

Sen oradasın ben buradayım

Sanma ki ben korkulardayım.

Bundan böyle ben kuşkulardayım

Akrebin gözleri akrep akrep......

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Ben de bu dolarcılar doların düşüşünü niye umursamıyorlar diyordum kendime..Meğerse hepsi kafa kıyak geziyormuş .Kimi ırakıcı kimi şarapçı kimi de burbon neyin içiyormuş..
    Tatildeyim keyfim gıcır o y<zden yoklamayacağım seni
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tatildeyim keyfim gıcır o y<zden yoklamayacağım seni
    Iyi tatiller..dönünce bi yokla bakalım..

Sent from my LG-H815 using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Işinde uzman bir kbb uzmanı lazım. Abicim bu boğaz 1.5 yıldır yedi bitirdi beni. Süründürüyor. Çocuklarımda da var daha az kronik faranjit yemediğim nane yapmadığım iş kalmadı. Bağışıklığı bitiriyor grip gibi oluyorum garantili kbb arıyorum. Doktor arkadaşlara forumdaşlara duyrulur...
    sigara içiyor iseniz sigarayı bırakın , 6 ay bırakmadan zerdaaçal suyu için taze cekilmiş karabiberli, 15 gunde yaylada tatil yapın .

Sayfa 759/1000 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •