Sayfa 76/235 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 601 - 608 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Eğleniyor muyuz Ağalar im?16 uzerindeyiz

2. Ballı adamsın hatip aga, dun pozisyon al bugun hısse zıplasın... Hayırlı olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Cümleten selamün Aleyküm hubvc Ağaları.
    Sizler tabii ki ucuzdan aldınız .Ben de bugun aranıza katıldım.Olsun benim maliyet 14.60 civarı.Hubvc deki potansiyel çok çok büyük.Bu yüzden geçmişine hiç takilmam.Gecmise değil ,geleceğe yatırım yapılır Ağalar.
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Düzeltme bitiyor yeni zirvelere hazır olun Ağalar.Yilsonu bilançoda 2019 degerlemeler gelecek.Zeplin paymes identifi ve nice start up lar.Degerlemeler gelecek bilançoda .
    Hazirli ve sabırlı olacağız.
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Her hisseye belli oranda girilir.Balat tan 135.053 lot almıştım.%300 kar ile çıktım.30 bin lot kaldı elimde.Hubvc ye ise bugün 30 bin lot ile girdim.Hedefim burada 28-30 aralığı Aralık 2020 sonuna kadar
    Hatip Ağam Sagolasin Ağam uyarın sayesinde Cukurovanin Hub köyünden yine nasiplendik.Ağam senin sayende balatta ve umpas tayim Ağam. 3.hissem hub köyü. Balati ucurdun, hub a da dün 30 bin lotla atesi caktin. Sayende ben de DEMIR YAMAN in kahyaligindan kurtulup GAFUR AĞA olacagim bu şekilde volelerle gidersek.

4. Hatip Ağam benim maliyet düşük hubvc de .Şu an 16.20 de hub köyü. Buradan satip aşağıdan 15 ten alayım mi?Tabii ki karar kendimin .

5. Hub devreleri yıne fazla yakmaya başladı, böyle giderse alırlar yine brute...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam benim maliyet düşük hubvc de .Şu an 16.20 de hub köyü. Buradan satip aşağıdan 15 ten alayım mi?Tabii ki karar kendimin .
    Ulan sen ne diyorsun YAMANLARİN GAFUR.Ben balatta 135.053 lot mal almışım ,afişe etmişim ,sonra çoğunluğu satıp 30 bin lot bırakmışım yazmışım topige,burada 30 bin lot aldığımı yazmışım dün ve sen burada "satayım mi?" diyorsun.Si...tir ol git sen bu hub köyünden .A.q nasıl bir insansin sen GAFUR .Nasıl ekmek düşmanı nankör birisisin?
    Defol ulan bu hub köyünden.Si...ktir ol git bu köyden.Defooooollll.

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hub devreleri yıne fazla yakmaya başladı, böyle giderse alırlar yine brute...
    Faşo Ağam takılma brüt takaslara falan.Hisse gideceği yere varır.Brut bunlar olabilir önemli değil Ağam.Brut gibi konulara takilirsak malsiz kalırız .Büyük resme bak sen.Zeplin ,paymes ,identifi ,segmentififi ve niceleri .Bunları aklına getir.Unicornlari aklına getir.Cevher burası cevher .

8.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ulan sen ne diyorsun YAMANLARİN GAFUR.Ben balatta 135.053 lot mal almışım ,afişe etmişim ,sonra çoğunluğu satıp 30 bin lot bırakmışım yazmışım topige,burada 30 bin lot aldığımı yazmışım dün ve sen burada "satayım mi?" diyorsun.Si...tir ol git sen bu hub köyünden .A.q nasıl bir insansin sen GAFUR .Nasıl ekmek düşmanı nankör birisisin?
    Defol ulan bu hub köyünden.Si...ktir ol git bu köyden.Defooooollll.
    Dur kızma Ağam ,senin ağzın neler der böyle? Ben ne demişim ki Hatip Ağam .Kurbanın olam. Dur kızma yahu .Bir kusur islediysek özür de dileriz Ağam. Yapma etme eyleme .Sayende güzel paralar kazanmaya başladım.Ağam maraba kusur eyler Agalar affeder .Affet Ağam .Satmayacagim bu hub lari .

Sayfa 76/235 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •