Sayfa 76/584 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 4665 madde; 601 - 608 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Çok afedersiniz ama şimdi bizim bu sülün Ahmet 5.44 ten yatırım fonlarına mal vermişti 13.5 milyon lot yaklaşık dimi?
    Eeee şimdi bu yatırım fonları lot başı 0.37 kuruş zararda mı??
    Ulen sülün Ahmet yedin yine bizi
    Yaklaşık 5 million TL zararda yatırım fonları gel de inan...

Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Çok afedersiniz ama şimdi bizim bu sülün Ahmet 5.44 ten yatırım fonlarına mal vermişti 13.5 milyon lot yaklaşık dimi?
    Eeee şimdi bu yatırım fonları lot başı 0.37 kuruş zararda mı??
    Ulen sülün Ahmet yedin yine bizi
    hisseye öncesi hariç son aldıgıyla 75 milyon daha bağlayan fonun enf. endexli tahvilden haberi yokmuymuş bu sene sadece 400 milyon kira ve bunun iki katı satışlardan kar gelecek olan kasasında 900 milyonu aşan dövizi olan şirket henüz başlamadığı otel için şimdiden bedelli hazırlığı mı yapar yaparmı yapar burası türkiye spk ne der evet dermi der burası türkiye şu fon kimmiş kiminmiş neyin nesiymiş onun araştırılması lazım önce kendisi bile kurmuş olabilir bu adam 1/3 fiyatına hisse satmaz
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    hisseye öncesi hariç son aldıgıyla 75 milyon daha bağlayan fonun enf. endexli tahvilden haberi yokmuymuş bu sene sadece 400 milyon kira ve bunun iki katı satışlardan kar gelecek olan kasasında 900 milyonu aşan dövizi olan şirket henüz başlamadığı otel için şimdiden bedelli hazırlığı mı yapar yaparmı yapar burası türkiye spk ne der evet dermi der burası türkiye şu fon kimmiş kiminmiş neyin nesiymiş onun araştırılması lazım önce kendisi bile kurmuş olabilir bu adam 1/3 fiyatına hisse satmaz
    Benim de pek inanasım gelmiyor...
    Nasıl nerden ne şekilde öğreniriz bu fonun neyin nesi olduğunu sayın sakura?

Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Benim de pek inanasım gelmiyor...
    Nasıl nerden ne şekilde öğreniriz bu fonun neyin nesi olduğunu sayın sakura?
    benim o kadar ilmim yok ayrıca merakımda yok ben malımın ederini biliyorum bedelli yaparsa katılırız.. kurşun var...
    nasip....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    benim o kadar ilmim yok ayrıca merakımda yok ben malımın ederini biliyorum bedelli yaparsa katılırız.. kurşun var...
    Ben de o da yok , bittim desene

6.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Patron hisse satışının bir ayak oyunundan ziyade, çıkarılması düşünülen "super bono" ya da "enflasyon endeksli tahvil"ler nedeniyle borsada yaşanacak satışlar öncesi bir hazırlık (çıkan para oraya yönelebilir, ya da düşen fiyatlardan tekrar hisseye dönebilir) olduğunu düşünüyorum. Bir ikinci ve kanımca daha olumsuz olasılık ise, kasadaki nakde ve likidite potansiyeline rağmen, otel yatırımları gerekçe gösterilerek gidilecek bir bedelli sermaye artışına hazırlık olabilir.

Birinci daha akla yakın görünüyor, ama ikincisi de olursa doğrusu sürpriz olmaz, çünkü burası BIST ve çokça örneği var. Yakın ve sıcak bir örnek için bkz. ARDYZ önce bedelsiz, ardından bedelli artırımı.
    Halka açıklığı düşük olan hisselerde bedelli yapmak patronun kendi ayağına kurşun sıkması kadar saçmadır..!!!
    Onun cebinde 77 bizim cebinizde 23 çıkar, kaldı ki dolaşımdaki hisselerin en az %10 da onun elinde, kendinden topladığı parayla yapacak olduktan sonra kasada okadar olağanüstü yedek tutmanın ne anlamı var..!!!
    Beş senede 3 milyar TL ye yakın olağanüstü yedekler diyerek para topluyor, temettü vermemek için bunu bahane ediyor..!!!
    Borsadan çıkış olacak iddaasına da katılmıyorum, kim kaldı ki çıksın zaten diplerde geziyoruz, kapatıp dükkanı gitsinler daha iyi..!!!

Her düşüş olduğunda böyle bahane üreten tipler çıkar burada, neyse sende yap işini, Ahmet efendi nin değirmeni susuz kalmasın..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

7.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Halka açıklığı düşük olan hisselerde bedelli yapmak patronun kendi ayağına kurşun sıkması kadar saçmadır..!!!
    Onun cebinde 77 bizim cebinizde 23 çıkar, kaldı ki dolaşımdaki hisselerin en az %10 da onun elinde, kendinden topladığı parayla yapacak olduktan sonra kasada okadar olağanüstü yedek tutmanın ne anlamı var..!!!
    Beş senede 3 milyar TL ye yakın olağanüstü yedekler diyerek para topluyor, temettü vermemek için bunu bahane ediyor..!!!
    Borsadan çıkış olacak iddaasına da katılmıyorum, kim kaldı ki çıksın zaten dillerde geziyoruz, laptop dükkanı gitsinler daha iyi..!!!

Her düşüş olduğunda böyle bahane üreten tipler çıkar burada, neyse sende yap işini, Ahmet efendi nin değirmeni susuz kalmasın..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Sen konuştukça sabrım artıyor abi
    Sen hiç susma
    Cumamiz mübarek olsun

8. Çarşamba günü %3 düştü, anlaşılan yetmemiş ki bugün de şimdiden %1 düştü.
    Tahtacı yaz sezonuna erken girdi galiba, tatil zamanı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 76/584 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •