Sayfa 761/1000 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    2013 başlangıçlı hesabınız vardı haka tutuyor musunuz? Bence faiz biraz arayı kapatmaya başladı. Geçen yıl 6.5 7 lerde iken doları satmak varmış, her şeyin aşırısı zarar.

Ben pek poz. Almadım dolarda zaten şimdi de elimde yok full borsa geçen haftadan beri
    Faizin arayı kapattığı doğru değil. En son baktığımda

1.1.2013 tarihinde 500.000TL ile başlayan döviz ve TL mevduatı getirileri ciddi şekilde açılmıştı.

Çok kabaca söyleyeyim. 500.000TL. 1.1.2013 ile 12.06.2019 arasında

TL mevduatta 1.2mTL olmuşken

Döviz mevduatta 2mTL civarı olmuş.

Detaylı ve daha kesin verileri 1-2 ayda bir mevduat başlığında paylaşıyorum.

Yani 1.1.2013 tarihinde 500.000TL'si olan bir mudinin bugün itibariyle TL mevduattaki toplam zararı döviz mevduatındaki mudiye göre yaklaşık 800.000TL!!!!!
    Son düzenleme : rxpu; 12-06-2019 saat: 20:12.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Işinde uzman bir kbb uzmanı lazım. Abicim bu boğaz 1.5 yıldır yedi bitirdi beni. Süründürüyor. Çocuklarımda da var daha az kronik faranjit yemediğim nane yapmadığım iş kalmadı. Bağışıklığı bitiriyor grip gibi oluyorum garantili kbb arıyorum. Doktor arkadaşlara forumdaşlara duyrulur...
    Faiz formunda doktor selcuk var ona bir danisin derim ankarada kendileri

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sepet diyen arkadaşların hepsini kınıyorum. Siz sepet sepet deyince ben de saf gibi yatırım sepeti yaptım. Hisse , altın, dolar , Frank, TL diye .

Alkol sepeti yapıyoruz deseydiniz ya , o daha kolaydı. Şimdi onu satıp şuna mı geçsem, bunu satıp ona mı geçsem diye diye başım döndü, yakında hepsi birleşip bana geçecek.
    Sepet sepet yapmayacaktın.Birde onu taşıma hammalligi var.

Günümüzde paket moda.
    Küçük küçükte olsa paket paket yapacaksın, yolunu bulacaksın.
    Takip et bak yeni paket aciklamislar.

4. Fed karari ne zaman aciklanacak? Bugun mb kararindan sonra usd hafif dustu demekki az da olsa faiz indirimi fiyatlanmis. Simdi az da olsa (azdan biraz daha fazla olabilir) fed faiz indiriminin de fiyatlandigini varsayarsak fed faiz degistirmedigini aciklarsa usd/try yukari gider diye dusunuyorum.

5. Hipokrat “Bütün hastalıklar bağırsakta başlar. Bağırsak hasta ise, vücudun geri kısmı da hastadır”, "Kötü sindirim hastalıkların anasıdır", "Ölüm bağırsaklarda oturur" der. Kadim tıp eğer bir hastalığın sebebini bulamıyorsanız, büyük ihtimalle bağırsaklarınız bilmediğiniz bir şekilde hastadır der. Dolayısı ile bağırsağınız düzelmeden geriye kalan organlarınız kesinlikle düzelmez.

Boşuna paranızı saçma sapan doktorlara vermeyin. Çünkü hepsi Ortodoks kültürü ile eğitim almışlar ve ilaç şirketlerinin maymunları olmuşlar. Büyük resmi göremiyorlar. Size ancak geçici rahatlama sağlayan ilaçlar sunarlar. Kalıcı olarak tedavi etmezler, çünkü ilaç firmaları böyle ister.

Buna benzer net ve kolay olmayan hastalıklarda tonla para harcayıp hiç bir sonuç alamayan binlerce kişi var. Kronik Sinüzit, Kronik Faranjit, Kronik IBS, Kronik Ülser, Kronik Reflü, Kronik Prostatit... Tonla kesin teşhis konulamayan ve tedavi edilemeyen çağımızın modern hastalıkları var.

Gıda şirketlerinin ve İlaç şirketlerinin gerçek sahipleri, meşhur 13 aile olduğu için insan neslini kontrol etmek ve hatta tüketmek için her yolu deniyorlar.

Yapmanız gereken çok basit: 1-3 ay boyunca tüm aile fertleriniz en katı şekilde "Laktozsuz, Glütensiz, Emülgatörsüz, Kafeinsiz, ve Tatlandırıcısız (her türlü şeker ve şeker türevi dahil - şeker, glikoz, fruktoz, aspartam vb vb)" yaşam sürün. İyileşme ihtimaliniz en az %70 tir.

Bu konuları nereden biliyorum? Damdan düşenin halinden ancak damdan düşmüş olan anlar.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Işinde uzman bir kbb uzmanı lazım. Abicim bu boğaz 1.5 yıldır yedi bitirdi beni. Süründürüyor. Çocuklarımda da var daha az kronik faranjit yemediğim nane yapmadığım iş kalmadı. Bağışıklığı bitiriyor grip gibi oluyorum garantili kbb arıyorum. Doktor arkadaşlara forumdaşlara duyrulur...

6. DXy koptu gidiyor bizim hanzolar hala baskılama peşinde.

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    DXy koptu gidiyor bizim hanzolar hala baskılama peşinde.
    evet yav......

8. Bugün yurt dışına X3 swap var bakalım yurt disi FX ciler poz açsa gece kol gibi swap girecek gece 24.00 dan sonra Asya'da bir operasyon gelirmi yabancıdan görmek lazim.
    Adamlar usdtry yi trade edilemez hale getirmek için her halti yediler ama yokmu kardeşim dünyada doğru düzgün bir fon su kamularin ve merkezin bir aklını alsın. Bizimkilere öyle bir güven geldi ki Don Balak böbrek dalak doları açığa satacaklar.

Sayfa 761/1000 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •