Sayfa 761/1043 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. bende kendi kurumumdan istifamı gericektim

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bende kendi kurumumdan istifamı gericektim
    Biz zaten kabul etmeyiz .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Asimetrik karbon Yazıyı Oku
    aleykümselam.toaso ya bakabilirmisiniz ?
    sorunuzu gözden kacırdım ama güzel bir formasyon var dolar bazlı baktığımda elmas formasyonu var çalışırsaki çalışıcak 50.60 civarlarına kadar bir hareket eder diye düşünüyorum ytd

4. Celik hocam . Yalnız belirli bir miktar borsaya yabancı girişi oldu . Bu konuda görüşünüzü alabilirmiyiz ...

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam . Yalnız belirli bir miktar borsaya yabancı girişi oldu . Bu konuda görüşünüzü alabilirmiyiz ...

bist 30 ağırlıklı topluyorlar yabancı kademe kademe alıma geçti artık pirimli hisselerde kacış başlıyacak pirimsiz hisselere yöneliş olucaktır zaten bendekiler hep pirimsiz gariban hisseler

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    GLBMD sistem al vermiş 4.96 üstü aya gider görüntüsü var kırmassa 4.76 ve 4 96 arası oyalanır YTD
     Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam geçmişte GLBMD den bahsetmiştiniz.
    4.96 seviyesini aştı. Bu hisse için şuan yorumunuz nedir. Aya mı gidecegiz yoksa yaya mi kalacağız 😁😁
    Hocam bende varım benimde unutmayın 👐👐

7. ozgyo pirimsiz 3.4 civarına cıkmalıydı..afyon pirimsiz 6.7 civarında olmalıydı sanko pirimsiz 15.20 aralığında olmalıydı daha bir sürü böyle hisseler var elimizde

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bist 30 ağırlıklı topluyorlar yabancı kademe kademe alıma geçti artık pirimli hisselerde kacış başlıyacak pirimsiz hisselere yöneliş olucaktır zaten bendekiler hep pirimsiz gariban hisseler
    Aynen katılıyorum. Bist 30 da iyi alım vardı ve bugünde devam etti . Birde bedelsiz beklentisi olanlar bir tur daha atıyor. Gariban hisseleri bekliyoruz

Sayfa 761/1043 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •