Onemli Gunler Banner
Sayfa 763/881 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Hocam anladığım kadarıyla uzun vade / temettü yatırımı yapmaya karar vermişsin, hayrlı olsun, inşallah iyi kazanırsın. Ben usta değilim ama seçtiğin hisselerin çoğu, oranları da benzer olacak şekilde bende de var. Temettü yatırımı düşünülünce zaten alınabilecek hisseler belli, 20-30 civarı hisse var, onların arasından herkes kendi tercihini yapıyor, bence başkalarından hisse önerisi almak yerine kararı kendin vermen lazım.

Uzun vade için en önemli şey sabır. Alınan hissenin 5-10 yıl hatta daha da sonrasına yatırım yapıldığını asla unutmamak gerek. Hisse fiyatları iner çıkar, şirketten kötü haberler gelir, krizler çıkar vs, bu çalkantılı dönemlerde sabredip hissede kalabilmek zor. Zor zamanlarda moral bozmadan hissede kalmanın ve hisse almaya devam etmenin yolu da, alınmaya devam edilen hissenin fiyatı ne kadar düşük olursa bizim için o kadar avantajlı olduğunu anlamaktan geçiyor. Örn. Vesbeyi 6 TL civarından almışsak, önümüzdeki ay hisse fiyatı 7 TL olsa uzun vadeciye bir şey kazandırmaz, hisse alımına devam ediliyorsa zararı bile olur. Ama hisse 5 TL ye düşerse aynı parayla daha fazla hisse alınacağı için bizim açımızdan daha avantajlı bir durum, bu konuyu çok iyi özümsemek zor zamanları atlatmakta faydalı olacaktır.
    Teşekkürler bilgiler için size de bol kazançlar.Vesbenin 3.çeyrek pek iyi geçmedi kâr yönünden.Bakalım 4. çeyrek güzel olur inşallah

2. Haftalıkta MACD yukarıya dönmüş, bugünkü kapanış barı önemli

3. YFAS alım tarafında oldukça iştahlı bugün.

Bugünkü alıcıları birisi atabilir mi lütfen

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Böyle sirkeride çalı arkasindan izlemesi çok zevkli oluyor .

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. logaritmik aylık vesbe...kanalın üstüne çıktı.kanal desteği 6,60 seviyedir.bu tarz uzun dönemli yükselen kanallar yukarı kırılınca kanal genişliği kadar (yaklaşık 8 tl ) orta-uzun dönemde potansiyel barındırır.haliyle orta-uzun dönem için kanalın içine dönmemek koşulu ile hedef 6,60+8,00=14,60 seviyesidir.6,60 altında kısa pozisyonların riski yüksek.7,27 ana dirençtir...

7.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    logaritmik aylık vesbe...kanalın üstüne çıktı.kanal desteği 6,60 seviyedir.bu tarz uzun dönemli yükselen kanallar yukarı kırılınca kanal genişliği kadar (yaklaşık 8 tl ) orta-uzun dönemde potansiyel barındırır.haliyle orta-uzun dönem için kanalın içine dönmemek koşulu ile hedef 6,60+8,00=14,60 seviyesidir.6,60 altında kısa pozisyonların riski yüksek.7,27 ana dirençtir...

Hoşgeldiniz... Sizi eregl den tanıyorum.

Sizi vesbe de görmek ne güzel..

Daha sık görmek ve yorumlarınızı okumak isteriz sayın enigma..

Vesbe taşıyor musunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by bortruva Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz... Sizi eregl den tanıyorum.

Sizi vesbe de görmek ne güzel..

Daha sık görmek ve yorumlarınızı okumak isteriz sayın enigma..

Vesbe taşıyor musunuz.
    Vesbenin grafiğine bakmasını ben istemiştim. Teşekkür ediyorum.

Sayfa 763/881 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •