Sayfa 764/1000 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Adamlar kaptırmış gidiyor abi , 5 yıla onlar nerde olur bilemiyoruz da bizim nerde olacağımız belli .
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    reha bey yanlıyorsun.türkiye çoktan yaptı ..Geçen AHABER de seyrettim.üstelik marsa da gidiyormuş...
    Panige gerek yok, bizim de Cübbeli deyyusu gibi gizli silahimiz var!

Hiç uğraşmaya gerek yokmuş, her bir boku biliyormuş bu, ne zaman belgesel seyretsem basıyorum kalayı, bu herife!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    s-400 ve patriot gibi yeri sabit olmayan savunma sistemlerinin bulunma ihtimali olan bir yere en iyi savaş uçağını göndermek bile sağlam ... ister.

özellikle insanlarının değerli olduğu ülkeler pilotlarının düşmanın eline geçmesine tahammül edemezler...

bu sistemler hem daha ucuz, hem risksiz, hem de yüksek isabet oranlı silahlardır. buna şiddetle karşı çıkmalarının asıl sebebi de bu...
    Karşı çıkmıyorlar ki , alırsan al ama ya O ya da ben diyor adamlar.
    Benden aldığın borçla gidip düşmanımdan silah alamazsın diyor.
    Hem düşmanımla işbirliği yapıp hem de benimle dost kalamazsın diyor .

Bunlar mantıksız şeyler değil. Benden alırken borca yazdırıyorsun, peşin parayı karşı bakkalda harcıyorsun diyor .

Bu tutuma maruz kalmamanın yolunun ne olduğunu anlatmaya başlayıp cümlenin sonunu ''eğitim şart ''a bağlamak istemiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by tekin71 Yazıyı Oku
    Dövizde DTH ları çözmek için dövizi 5.10 lara getirmek mi mantıklı, yoksa devale etmek mi?
    önce buradan bir 8 TL yapmak,
    sonra da en az 1 yıl (mümkünse 2 yıl) boyunca 8 lirada sabit kalmasını sağlamak
    gerekirse 8'in altına düştüğünde alım yaparak 8'e sabitlemek,
    bu şekilde kimseyi "tüh ya tepeden aldım, zararımı çıkartana kadar satmam" durumuna düşürmemek.

ha tabi olay benim sandığım kadar basit olmayabilir.
    kur 8 TL olunca kim batar kim çıkar orasını bilemem.
    umurumda da değil, onu da zamanında düşünselerdi.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yarın Tayyip Erdoğan grup toplantısında konuşacaktı galiba, gezinirken bir sitede okuduğumu hatırlıyorum, doğru mudur?
    Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Genel Merkezi'nde milletvekilleriyle yapacağı toplantıda Askeralma Kanunu Teklifi'ni ele alınacak. Erdoğan'ın kabineyle yapacağı görüşmede de ABD'den gelen S-400 mektubu, F-35 gerilimi, ekonomideki gelişmeler, terörle mücadele ve İstanbul seçimi konuşulacak.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesi yarın kabine üyeleriyle bir araya gelecek.
    Yarın gerçekleşecek toplantının en önemli maddesi ABD ile tansiyonu yükselten S-400 hava savunma sistemlerinin alımı oluşturacak. Toplantıda ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan'ın Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a gönderdiği S-400 ve F-35 mektubu da görüşülecek.
    Toplantıda 23 Haziran'da yapılacak İBB Başkanlığı seçimi için alınacak güvenlik önlemleri de değerlendirilecek. Seçimlerin huzur ve güven ortamında geçirilmesi konusunda yapılan çalışmalar hakkında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kabineyi bilgilendirmesi planlanıyor. Erdoğan'ın toplantıda İstanbul'daki seçim güvenliğiyle ilgili tüm tedbirlerin alınması için çalışma talimatı vermesi bekleniyor.
    Ekonomide yaşanan son gelişmelerin detaylarıyla ele alınacağı kabine toplantısında enflasyon ve faizdeki gelişmeler, yapısal reformlar, son açıklanan finans paketi ve döviz kurundaki seyir ele alınacak. Bu çerçevede toplantıda ekonomik istikrar ve güven ortamını teminat altına alacak adımların sürdürülmesi kararlılığı vurgulanacak.

Bunu mu hatırlıyorsunuz?
    Gün içinde paylaşmıştım haberi.

5. CB grup toplantısında: s400ü alacağız demiyorum. Aldık gelecek.

6. Uzun konuşuyor s400 aldık geliyor diyor ABD ye kaptırıyor dolarda tik yok.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    CB grup toplantısında: s400ü alacağız demiyorum. Aldık gelecek.
    Ustadim kusmuyuz?

8. Yeminle uzunu takan Allah'ın kulu yok piyasada. Papazda nasıl bir güven kaybettiyse şu hale bak 5.80 bile üstüne atamadı , adam bitmiş ömrü dönüyor.

Sayfa 764/1000 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •